Wpis z mikrobloga

Nadchodzi Zima, czas na doroczne modowanie skyrima.

Przybliżony czas potrzebny do PERFEKCYJNEGO zmodowania gry: dwa tygodnie. Przy założeniu minimum 4 godzin dziennie.*

Przybliżony czas gry: ok 2-3 dni.



Swoją drogą zastanawiam się nad grą na t3nd0 Perkus Maximus. Trochę pieprzenia się z patchowaniem. Warto instalować? Zawsze grałem na Ordinatorze i zastanawiam się czy warto.

#skyrim #skyrimnamodach
  • 8
Proszę państwa, potrzebuję kogoś kto grał na dwóch. Perkus Maximus jest dość ciężko-kompatybilny i nie wiem czy faktycznie jest tak dobry by przesiadac sie z easy-use ordinatora.
@StayOut: Złota zasada: testujesz po każdych pięciu wgranych modach. Chociaż z tego co widzę po wzajemnie nadpisujących się teksturach (4k i parallaxy xD ile waży twój mod folder? 100, 150gb? xD) nawet SSD Ci nie pomoże i będziesz miał czasy ładowania ponad minutę.

Sugerowałbym lokalizowanie nadpisanej modowej tekstury i wywalanie jej. Najlepiej to w ogóle zrobić sobie kilka kategorii np. miasta, ruiny, flora, góry, zbroje etc. i łączyć pożądane tekstury.
@Camilli: 50gb pokazuje, ładowania nie pamiętam już.. przerwa długa była od skyrima, jak niedługo odpalę to okaże się co tam wymodziłem. W miedzyczasie juz naściągałem nowych modów parenaście giga czekają na instalacje haha