Wpis z mikrobloga

Mirki, ktoś z was wie jak wygląda sytuacja z Informatyką na SGGW? Może polecacie inne Warszawskie uczelnie które dają inżynierke? Zależy mi w zasadzie na programowaniu, reszta jest tylko opcjonalna.

#sggw #studbaza #15k #programowanie #studia
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@vorio w zasadzie to ja chce mieć tylko ładny samochód ( ͜͡ʖ ͡€) programowanie i studia to kroki do osiągnięcia celu.
Mówiąc bardziej poważnie to zależy mi na jakiś fajnych studiach inżynierskich, takie na jakie się dostanę i nie są wersją budżetową normalnej uczelni.
  • Odpowiedz
@parogracz dziennie? Z perspektywy doświadczenia nie warto dziennie studiować. Jak ogarniasz cokolwiek i umiesz angielski dosyć dobrze to polecam zaczepic się w helpdesku i nabierać doświadczenia
  • Odpowiedz
  • 0
@tomek0931 znaczy wiesz.. Życie nie samą pracą się mierzy. Życie studenckie chce przeżyć raczej i dostać jeden jedyny papier którym będę machał już całe życie.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomek0931
Znaczy jak się obracam w tych pytaniach to sami geniusze mnie spotykają. Ja nie wiem czy coś źle liczę czy jak ale progi na PW są tak gigantyczne że osiągnięcie tego wyniku graniczy z jakimś cudem albo i dwoma. Wat niby spoko opcja ale rozglądam się dalej co i jak. Ogl to chciałem sobie postudiowac na uczelni która mnie przyjmie jak bd miał tak powiedzmy 60% matma rozszerzona, 60% informatyka
  • Odpowiedz