Wpis z mikrobloga

Mireczki ktoś może się obiektywnie wypowiedzieć na temat jakości grania słuchawek #meizu ep52 w porównaniu do innych słuchawek bezprzewodowych w przedziale do ok. 200 zł?
Przykłady: JBL110 BT, Soundmagic e10 BT, Jaybirds?

Kolejne pytanie - czy po wsadzeniu do uszu ep52 mocno wystają earbudsy? Zamierzam używać ich w kasku narciarskim i próbuję się zorientować czy będzie to chociaż trochę komfortowe (używałem w ten sposób innych słuchawek i było ok).

Mam dylemat, bo zamówiłem na black friday #sluchawki #krugermatz m5, ale przyszły uszkodzone i zastanawiam się czy zamiast wymieniać na nowe, odstąpić od umowy i zamówić sobie właśnie meizu ep52.

Planuję używać ich głównie na siłowni, więc zależy mi na wygodzie, dlatego też ten pałąk ep52 trochę mnie zastanawia. Da się z tym wygodnie ćwiczyć?
  • 9
@czabkaniewidka wiem, że wymienią bez problemu. One w detalu kosztują 200 zł, mi się udało wyrwać za 99 zł w promocji i dlatego za dużo od nich nie wymagam xD
A długo Ci wytrzymały? Nie ukrywam, że trochę nadszarpneli moje zaufanie po tym jak wyciągnąłem nowe słuchawki z pudełka i okazało się, że nie działają...