Wpis z mikrobloga

Siemka,
Tak sobie mysle dlaczego jest tak duzo przegrywow(popularnosc tagu) i w zwiazku z tym, ze przegrywami sa z zasady chlopacy to dlaczego nie moga wyrwac dziewczyny skoro chca.
Czesto podaje sie przyklady chadow i zajetych/pustych lasek a reszta dziewczyn to ulance albo w ogole 5/10. Co to w ogole znaczy 5/10? Czy jak laska ma przecietna twarz, ale zajebista figure to jest 5/10 czy 8/10? Oczywistym jest zatem ze skoro obecnie przypada kilka dziewczyn na chada to trzeba z mireczkow zrobic chadow, tylko wtedy zabraknie mirabelek, zatem trzeba tez zrobic z mirabelek pociagajace laski.

Ostatecznym rozwiazaniem przegrywu jest drastyczne zredukowanie grubych mirabelek, zeby nie bylo ze jestem seksista to nalezy w bardzo szybkim tempie zredukowac drastycznie liczbe ulanych mireczkow. Gdyby ulance wzieliby sie za siebie to mieliby szanse chocby na 7/10? Po ostatnim progresie mirka, mysle ze jak najbardziej. Nawet jak jestes bardzo brzydka osoba to lepiej byc brzydkim z zajebistym cialem, z wlasnego doswiadczenia wiem, ze poprawia sie od tego stan psychiki i wpada kilka ciekawych pomyslow do glowy wzgledem wyposazenia swojego wygladu. (tylko prosze nie popadac z sterydy)

I zebyscie mi nie wypisywali, ze straciliscie chec do swiata/zycia jak zaczynalem to robilem chyba z 50 pompek i 50 brzuszkow na tydzien, nie wiedzialem jak sie za to zabrac. Teraz elegancko cwicze i na yt/google az sie roi od poradnikow gdzie wytlumaczone jest lopatologicznie co i jak. Najnizszy koszt 0zl troche wyzszy ale warto- drazek za 20zl, jeszcze drozej ale duzo lepiej karnet na silownie 70zl, jeszcze lepiej ale w #!$%@? drozej domowa silownia ok 1,5k golda, ale mozna stopniowo rozbudowac.

Wlasciwie musicie poswiecic przynajmniej takie 2 godziny tygodniowo zwrocic uwage na to ze jedzenie ma kalorie a wy macie mozliwosc wyliczenia swojego dziennego zapotrzebowania kalorycznego, od ktorego wyprowadzacie redukcje albo mase. Byloby milo tez gdybyscie zadbali o proporcje tluszczy/bialek/weglowodanow, ale o tym sie dowiecie jak zaczniecie czytac i ogladac poradniki.
Mam nadzieje, ze wyjdziecie na prosta i nie poddacie sie tej zdradliwej #!$%@?'zyciu' Jestem w kazdym razie z wami, oby wam sie udalo.


#przegryw #przemyslenia ##!$%@?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach