Wpis z mikrobloga

Mirki z racji tego ze wkrótce już akcyza na #liquidy mam pytanie. Chce sobie uważyć sam, i rozważam zakup bazy nikotynowej 18mg, i dokupienie do niej aromatu. I teraz pytanie, jak wiele aromatu muszę dodać na 100ml (mniej więcej może być w %) aby za bardzo nie stracić na mocy ale aby to miało wyrazisty smak?
Czy zatem nie lepiej kupić 24mg? Nie chce żadnego wielkiego babrania z rozcieńczaniem i liczeniem na co dzień i tak używam liquidu 18mg. I tak już się powoli mieszam w tych pojęciach premixów, shotów, i innych cudawianek (), a na necie panuje dosyć mocny chaos informacyjny na ten temat, i najczęściej ludzie pędzą z mocniejszych baz...
#epapierosy #vapenation #vape
  • 14
@Floyt: Jeżeli vapujesz na co dzień 18mg to najlepiej będzie się zaopatrzyć w gotową bazę 18mg, jednak moim zdaniem lepiej kupić większą moc i mieszać ją z bazą 0mg (możliwe że wyjdzie taniej i więcej). Co do aromatu to każdy producent ma swoje sugerowane stężenie, zazwyczaj jest to od 10 do 15% na 100 ml
@voxel16: Właśnie nie chcę się już bawić z dolewaniem czy mieszaniem tego. Chcę aby było prosto, i bez zbędnego #!$%@? się.
Dzięki za konkretną odpowiedź.
Sumarycznie wychodzi w sumie 3,80 zł za 10 ml takim sposobem, całkiem spoko.
@sztefn: Będę zamawiać z polski. Nie chcę potem przypału że mi paczka nie przyjdzie albo będzie szła miesiąc ;)
@Floyt: akcyza Jest odłożona na kolejne 20 miesięcy.

Na odzień wapnujesz 18? - radzę rozważyć zmianę sprzętu, bo chyba masz jakieś archaiczne ego, albo coś jest nie tak.

Nie ma prostej recepty ile dodać aromatu: Każdy producent inaczej stęża swoje aromaty, a także smaki.
Z jednej firmy np truskawki wystarczy 5% z innej 10% będzie mało. Z jednej firmy 5% ananasa będzie ok i z tej samej firmy 5% truskawki będzie
Na odzień wapnujesz 18? - radzę rozważyć zmianę sprzętu, bo chyba masz jakieś archaiczne ego, albo coś jest nie tak.


@mango2018: A to dlaczego niby?
Mam Joyetech Exceed.

Większość producentów podaje sugerowane stężenia aromatów, np na vapelab.pl masz opis do każdego aromatu w jakich proporcjach go użyć.

O, dzięki. Sprawdzę.
A to dlaczego niby?

Mam Joyetech Exceed.


@Floyt: Bo 18mg/10ml to cholernie dużo. Ludzie tyle wlewają do butelek z premixami, a ty 18mg jedziesz na czysto. Osobiście taka moc mnie by zabiła, nie spotkałem też nikogo, kto wapuje 18mg bez rozrabiania. No ale może masz płuca jak stary pirat :)
Ja po prostu bardzo lubię nikotynę, a jak raz kupiłem przez pomyłkę 6mg, to nie czułem jej prawie wcale ;) (jakbym palił zerówkę)


@Floyt: Rozumiem. Jak kto co lubi :) Chociaż drogo musi wychodzić, no chyba, że zamawiasz na firmę :)