Wpis z mikrobloga

Siema mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wybieramy najlepszą płytę 2018r w #polskirap
Jeżeli chcesz być wołany do następnej ankiety, to zaplusuj po prostu ten wpis.
Tag do obserwowania/czarnolistowania to #top10polskirap2018

Niestety jest więcej płyt niż 10 (bo tyle max. można dać w ankietach), które zasługują na umieszczenie w tym cudownym plebiscycie, dlatego trzeba podzielić to na dwie części.
Przez następne dni ok. godziny 20:00 będą się pojawiać wykreślanki, w których będziecie wybierali najgorszą według Was płytę z tego zestawienia. Gdy zostanie 5 płyt, przejdziemy do kolejnego zestawu 10 płyt, gdzie również wybierzcie 5 najlepszych płyt, by następnie przejść do głównego pojedynku, gdzie będą zawarte TOP5 płyty z jednego i drugiego zestawienia(wtedy również będzie to na zasadzie wykreślanki, aż dojdziemy do pojedynku dwóch płyt, a wtedy przegrana zostanie wybrana płytą roku). Mam nadzieje, że rozumiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli ktoś widział #wykopowawykreslanka to wie o co chodzi.
I pamiętajcie, wybieracie najgorszą płytę według Was!


#rap #rapsy #bekazrapsow #muzyka
harnas_sv - Siema mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wybieramy najlepszą płytę 2018r w #polskirap 
...

źródło: comment_KsYLZAWcV3bDsZDmW4ugkCDUNYcRRF3C.jpg

Pobierz

WYBIERZ NAJGORSZĄ POLSKĄ RAP PŁYTĘ Z 2018 ROKU

  • Bonson - Postanawia Umrzeć 9.5% (10)
  • Rasmentalism - Tango 4.8% (5)
  • OSTR - W drodze po szczęście 10.5% (11)
  • Avi x Louis Villain – Zbiór Pieśni Sycylijskich 12.4% (13)
  • Eripe - Serial Killers 3.8% (4)
  • PRO8L3M - Ground Zero 7.6% (8)
  • Dwa Sławy - Coś przerywa 1.9% (2)
  • KęKę - To Tu 24.8% (26)
  • Taconafide - SOMA 0,5mg 19.0% (20)
  • Guzior - Evil_things 5.7% (6)

Oddanych głosów: 105

  • 25
  • Odpowiedz
@venad: Może ktoś się pomylił i zaznaczył jako najlepszą xD też się właśnie dziwię bo jak dla mnie ta płyta powinna być przynajmniej w top4 z tych ale wiadomo, kazdy ma swoje zdanie
  • Odpowiedz
Listonosz zawiódł i to strasznie, bardzo mierna płyta . Najlepsza wg mnie to Bonson i taconafide. Ostry też jakoś szczególnie mnie nie zachwycił (trochę taki odgrzewany kotlet według mnie) , zresztą ostry już od paru lat stoi w miejscu , a jak to się mówi " kto stoi w miejscu, ten się cofa" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz