Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie ktoś kto może być określany mianem "redaktora" to powinien spełniać pewne warunki.

Redaktorem powinna być nazywana osoba która jest :

- spoza naturalnego środowiska konona i majora
- wykształcona i inteligenta na tyle żeby mieć jakieś szersze pojęcie o świecie
- osoba świadoma że Ci dwaj goście to tumany i  z tą wiedzą budować jakiś kontent
- zaznajomiona z technologią, na tyle żeby filmiki oglądało się w miarę wygodnie

Redaktor powinien podchodzić do głównych bohaterów z dystansem, ironią i humorem

Redaktor powinien rejestrować wydarzenia na szkolnej 17 i te w których uczestniczą bohaterowie serialu

Redaktor powinien starać się tworzyć sytuacje, które zmuszałyby głównych bohaterów do tworzenia ciekawych filmików

Redaktor nie powinien być widoczny na nagraniach, a jedynie być  głosem z offu.

Dla mnie np mexicano jest bardziej bohaterem uniwersum niż redaktorem.

#kononowicz
  • 8
- wykształcona i inteligenta na tyle żeby mieć jakieś szersze pojęcie o świecie


@KingRagnar: Żadna wykształcona i inteligentna osoba nie będzie zadawała się z tymi debilami, bo to by świadczyło, ze jest niewykształcona i nieinteligentna. Na najlepszego redaktora nada się tępy patus - preferowany alkoholik - który umie nagrywać i trzymać język za zębami podczas tego procesu. To wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zwanek ale zakładając powrót (czysto teoretycznie) mexicano za kamerę to ciężko byłoby go znowu nazywać redaktorem a dla wielu osób jest najlepszym z redaktorów. Teraz on wrósł w to uniwersum tak że jest jego ważnym bohaterem

@Czechosloawcki_Majonez No właśnie że nie i nie pisałem że musi mieć magistra. Po prostu tępy patus nie zrozumie ironii z nazywania konona "prezydentem" i innych tego typu smaczków. Zabawnie jest kiedy oni myślą że coś jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KingRagnar: Dla mnie też był najlepszym redaktorem. To dlatego że staram się chłodno patrzeć na fakty, zestawiać je z moimi oczekiwaniami i unikać oceniania jego redaktorzenia przez pryzmat późniejszej działalności :v
Co do hipotetycznego powrotu, obawiam się że i tak nie chciałby pracować na starych zasadach. Za bardzo przyzwyczaił się do gwiazdorzenia i najpewniej Konon i Major mieliby być figurkami w jego show.