Wpis z mikrobloga

@TeoriaKwantowa: jak nie nosiles soczewki to i tak musisz iść i dobrać, bo z neta nie dobierzesz sam. Ogólnie to idziesz tam, on Ci znajduje odpowiednie a jak będziesz znał dokładne parametry to wtedy kupujesz w necie.
  • Odpowiedz
@TeoriaKwantowa: Masz tylko jedną soczewkę polecam od nauki zakładania i pielęgnacji. Jak się nie boisz kup sobie 1-dniowa i spróbuj czy sam poradzisz sobie. Dużo pisania jak wywrócić jak założyć. Większość soczewek maja podobne krzywizny. Oeysys są dwutygodniowe od momentu otwarcia. Polecam daileis total 1 day mocno nawodnione.
  • Odpowiedz
@TeoriaKwantowa:tak nie pamietam juz jaki promień maja jutro w pracy lukne. Jeśli nie jesteś alergikiem, masz oko duże i chcesz spróbować to polecam te do nauki. Pamiętać warto ze okulary tez pasuje wyrobić. Katar przeziębienie, to warto odpuścić kontakty.
  • Odpowiedz
@TeoriaKwantowa: pamiętaj, że źle dobrane soczewki mogą spowodować uszkodzenia oczu, a te masz tylko jedne. Nie każdy może też soczewki nosić. Ja mam tą samą wadę co Ty, lata nosiłam okulary, żadnych problemów z oczami, ale na soczewki już reagują inaczej. Polecam jednak zbadać oczy, ale to Twoja decyzja.
  • Odpowiedz