Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

395

Parkowanie na dwóch miejscach żeby drzwi nie były obite.

Parkowanie na dwóch miejscach żeby drzwi nie były obite.

Każde zdjęcie idiotycznie zaparkowanego samochodu zajmującego dwa miejsca parkingowe zbiera momentalnie rzeszę obrońców.

PiotrSkargarkson
PiotrSkargarkson
PiotrSkargarkson
z
autoblog.spidersweb.pl
dodany: 28.12.2024, 08:03:36
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • 421
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (421)

najlepsze

wypokowy_expert
wypokowy_expert
wypokowy_expert
28.12.2024, 10:21:33 via Wykop
  • 360
Parking pod sklepem, siedzę w aucie czekam na kogoś. Obok podjeżdża madka z bombelkiem. Wysiada i jak gdyby nigdy nic wali w moje drzwi. Wysiadam mówię że uderzyła moje auto a ona mówi że nie ma to w p*zdie i se idzie
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kulorok
kulorok
kulorok
28.12.2024, 11:17:19 via Wykop
  • 175
@wypokowy_expert: liścia na otrzeźwienie dać trzeba było dać.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
28.12.2024, 11:28:03 via Wykop
  • 216
Parking pod sklepem, siedzę w aucie czekam na kogoś. Obok podjeżdża madka z bombelkiem. Wysiada i jak gdyby nigdy nic wali w moje drzwi. Wysiadam mówię że uderzyła moje auto a ona mówi że nie ma to w p*zdie i se idzie


@wypokowy_expert: To jest akurat niestety dość częste, bo pancia otwiera i ma wywalone na wszystko i wszystkich.
  • Odpowiedz
7502-6038
7502-6038
7502-6038
28.12.2024, 09:37:25 via Wykop
  • 241
Z drugiej strony auta rosną a wymogi szerokości miejsca postojowego to chyba od początku motoryzacji nie były waloryzowane.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tylko_noc
Tylko_noc
28.12.2024, 10:11:50 via Wykop
  • 129
@7502-6038: było z 2.3 na 2.5
a wymiary pojazdow sa homologowane. dlatego ciagniki siodlowe w europie sa krotsze
  • Odpowiedz
Tylko_noc
Tylko_noc
28.12.2024, 10:15:45 via Wykop
  • 80
@7502-6038: 2002 - 2.3, 2018 - 2.5
  • Odpowiedz
debiec
debiec
28.12.2024, 09:59:47 via Wykop
  • 140
Uwielbiam parkingi w USA, otwierasz drzwi na oścież i do sąsiada masz jeszcze jakieś 50 cm wolnej przestrzeni. W UK , w PL na parkingach pod marketami czy pod blokami to jest porażka. Czasem nie da się otworzyć bez dotknięcia drzwi sąsiada...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ktfxebeer
ktfxebeer
ktfxebeer
28.12.2024, 12:11:19 via Wykop
  • 147
@debiec: a jak chcesz przejść od jednego budynku do drugiego to musisz pokonać kilometr parkingu (i jeszcze musisz iść parkingami, bo chodniki to komunizm)
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
28.12.2024, 12:42:02 via Wykop
  • 34
@debiec: @Cztero0404

Problem jest taki, że ludzie się nauczyli parkować na styk.

bo w USA jest dużo więcej luzu, w Europie jest ciasno, nawet jak masz pod marketem duży parking to często garaż masz mały, albo parking pod domem masz mały bo to wąska uliczka. Kupę miast mamy z czasów jak aut nie było w końcu (albo było b. mało).
To powoduje że Europejczycy mają lepszy skill parkowania. ]jednocześnie
  • Odpowiedz
terenn
terenn
terenn
28.12.2024, 09:50:30 via Wykop
  • 94
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

assninja
assninja
28.12.2024, 10:33:14 via Wykop
  • 80
@terenn: najgorsze to są stare baby w suvach, one wysiadają otwierając drzwi kopniakiem i w dupie mają co się dzieje. Jak siedziałem w aucie i zwróciłem uwagę to jeszcze z mordą że no chyba nic się nie stało?!

A jeszcze mi jakaś inna bulwa delikatnie porysowała bok zapewne torebką bo jest idealnie na tej wysokości.
  • Odpowiedz
terenn
terenn
terenn
28.12.2024, 10:53:29 via Wykop
  • 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RelaniU
RelaniU
28.12.2024, 08:55:48 via Wykop
  • 75
zbiera obroncow ale tylko od swoich. Ja to czesto lubie sobie wejsc i podbic ego tym jak ci ludzie wygladaja. Zazwyczaj to jest sebastian e46 na przelocie, 12 sekund do setki i informowanie o tym glosnym tlumikiem kazdego w promieniu 500 metrow. To jest inny stan umyslu. Oni po za tymi swoimi gratami nie maja nic. Z hobby zrobili sobie sens zycia.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

teh_m
teh_m
28.12.2024, 12:02:31 via Wykop
  • 90
Z hobby zrobili sobie sens zycia.


@RelaniU: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
teh_m - >Z hobby zrobili sobie sens zycia.

@RelaniU: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
p.....9
p.....9
konto usunięte 29.12.2024, 07:37:25 via iOS
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
M.....e
konto usunięte 28.12.2024, 13:05:30 via Wykop
  • 66
Najlepsi to są ci idioci, którzy kupują sobie amerykańskie auta do ciasnego miasta a potem męczą innych zajmując 3-4 miejsca pod galeria handlową.

Już nie wspomnę o tym jak komicznie wyglądają próbując takim bydlakiem zaparkować w swoim ciasnym garażu w bloku patodeweloperskim, kiedyś byłem świadkiem czegoś takiego i tyle razy co typ musiał się nakręcić to chyba się spocił xD

Byłbym mega fanem montowania jakichś barierek pomiędzy miejscami, niestety ale nic innego
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M.....e
konto usunięte 28.12.2024, 19:25:51 via Wykop
  • 16
@masztan:

Jak źle trafisz, to nic cię nie uratuje xd Ja zrobiłem sobie na złość, bo wziąłem miejsce pomiędzy dwoma słupkami. Zaparkować jest ciężko ale miałem nadzieje, że nikt mi nie będzie podjeżdżał zbyt blisko. Co się okazało? Przez to, że typ obok ma miejsce obok ściany i przez to trochę więcej miejsca to wcisnął pomiędzy swoim autem i moim motocykl xD Myślałem, że mnie coś strzeli.
  • Odpowiedz
slx2000
slx2000
29.12.2024, 16:52:39 via Wykop
  • 9
Daj fotki tych, co parkując zajmują 3 - 4 miejsca.


@Adaslaw: Nic trudnego i nie potrzeba do tego nawet wielkiego pickupa.
slx2000 - > Daj fotki tych, co parkując zajmują 3 - 4 miejsca.

@Adaslaw: Nic trudneg...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
muak47
muak47
29.12.2024, 06:06:28 via iOS
  • 28
Bo ludzie są leniwi, ostatnio dostałem zjeby od szwagra że zaparkowałem tak że musieliśmy iść 5minut piechotą. Inaczej albo bym się wcisnął na żyletki albo bym wjechał na trawnik a po co mam to robić? Korona z głowy nie spadnie jak się przejdę kawałek, takie życie i trzeba się z tym liczyć mając samochód w mieście. Ale on zapewne albo by wjechał na środek trawnika albo zaparkował tak że ktoś musiałby wchodzić
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

crazy_wolf
crazy_wolf
29.12.2024, 08:38:40 via Wykop
  • 7
@muak47: To wynika z biedy, zarówno umysłowej jak i finansowej. Jak ktoś wydał majątek życia na auto, to później się o nie martwi. Inna sprawa, że większość naszego społeczeństwa to zwykły tępy plebs, który nie szanuje cudzej własności. I w tym wszystkim zachowania Polaków, ze względu na ich zaściankową mentalność są ekstremalne. No i takie mamy efekty.
  • Odpowiedz
saycool
saycool
29.12.2024, 09:27:21 via Wykop
  • 10
@crazy_wolf: Mam od nowości Alfę Giulię, która ma już ponad 3 lata ale nadal jest warta grubo ponad 100k. Nie wydałem na nią majątku życia, bardziej kilka miesięcy odkładania. Jest ubezpieczona więc ogólnie mam wywalone, ale strasznie mnie wkurza, że ktoś nie szanuje własności innych. Nawet jak jeździłem samochodami za 5k to dbałem żeby nie porysować/uderzyć samochodu obok. Natomiast większość ludzi ma to gdzieś i przypuszczam, że co niektórzy to
  • Odpowiedz
Sniper10200
Sniper10200
29.12.2024, 07:29:47 via Android
  • 26
To teraz pytanie otwarte - skąd autor wie jaka sytuacja była podczas parkowania? Często bywa tak, że ktoś nie trafi w linie, parkuje obok niego drugie auto i siłą rzeczy też jest w liniach, pierwsze auto odjeżdża, a niewinny człowiek trafia do internetu, żeby go obśmiały wykopki albo co gorsza jakiś szeryf mu coś naklei lub przerysuje auto. Sam tak teraz stoję pod blokiem - zatłoczone osiedle, mało miejsc parkingowych i wolne
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jetro3000
Jetro3000
29.12.2024, 13:19:38 via Android
  • 0
@paliwoda niezesraj się
  • Odpowiedz
PanDe
PanDe
PanDe
29.12.2024, 21:07:47 via Wykop
  • 0
@paliwoda: jeśli już chciałbyś być grammarnazi to zapomniałeś o:

Braku przecinków przed że, braku przecinków przed bo, dodatkowo braku przecinka przed a:

"...kolejnego, a nie zajmuje inne też w połowie."

Nie przejmuj się, jak przerobicie deklinacje, to przyjdzie czas na interpunkcje i będziesz mógł błyszczeć kolejnymi regułami języka polskiego. Może z czasem przejdzie ci ekscytacja autokorekta, jeśli nie to zawsze pozostaje filologia albo europeistyka, najważniejsze żebyś frytek później nie przesalał.
  • Odpowiedz
teperkov
teperkov
28.12.2024, 12:26:49 via Wykop
  • 26
Nieistniejące dla mnie problemy - jeżdżę poobijana terenówka, taka nie za duża, i staram sie po prostu parkować jak człowiek, a nie zwierze. Dodatkowo moje auto często jest u---------e, wiec jak ktoś zaparkuje zbyt blisko, to sam sobie problemy robi.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

T.....o
T.....o
konto usunięte 28.12.2024, 16:18:20 via Wykop
  • 21
@teperkov: mam tak samo, najlepsza decyzja ever żeby mieć wywalone na samochód.
  • Odpowiedz
T.....o
T.....o
konto usunięte 28.12.2024, 16:42:51 via Wykop
  • 5
@teperkov: no ja też sam sobie obijam auto, dodatkowo czasami ktoś mi porysuje. Mam wywalone, bo używam go głównie do hobbistycznego podróżowania a nie do pozowania przez klientami.
  • Odpowiedz
Squatlifter
Squatlifter
28.12.2024, 17:12:04 via Wykop
  • 23
My się martwimy parkingiem i że nam ktoś swoimi drzwiami lekko nasze drzwi w aucie obtłucze. A tacy Francuzi w Paryżu i wielu miastach Francji to martwią się, żeby im "grupa wiadomo kogo" samochodu nie spaliła, LOL
Zarazem na zarysowania, obicia lakieru i inne drobiazgi to mają luz. Inny poziom problemów tam mają.
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DzikWesolek
DzikWesolek
29.12.2024, 07:55:40 via Wykop
  • 18
@Squatlifter: Traktują samochody przedmiotowo, u nas niektórzy jak członka rodziny. Może przez to że musimy po prostu więcej pracować żeby kupić samochód.
  • Odpowiedz
fonderal
fonderal
fonderal
29.12.2024, 12:25:00 via Wykop
  • 5
@Squatlifter: na co dzień mam gruza do tłuczenia po mieście i w sumie mam gdzieś, czy ktoś mi go obije. Ale mam też mocno zadbanego i doinwestowanego klasyka, tu już nie jestem taki wyrozumiały.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • Strona 1 z 8
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3602
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3051
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3019
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2671
Kraków dziś rozstrzyga ważną sprawę. Nie zepsucie tego jak wroclaw czy Poznań.
Kraków dziś rozstrzyga ważną sprawę. Nie zepsucie tego jak wroclaw czy Poznań.
2214
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochody
  • #ciekawostki
  • #mechanikasamochodowa
  • #carboners
  • #heheszki
  • #pytanie
  • #polskiedrogi
  • #motocykle
  • #motopodprad
  • #prawojazdy
  • #bmw
  • #polska
  • #renault
  • #kiciochpyta
  • #prawo

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking