Wpis z mikrobloga

Wykopkowe Janusze zanim napiszecie Rafonix kupuje view boty zastanowcie sie 20 razy bo skoro on to kupuje to leci z jego kieszeni i wtedy stream mniej albo wcale mu sie nie zwraca czyli teoretycznie dobrze bo go tak nie lubicie . A teraz takie małe info dla widzow Magicala :) skoro Rafonix moze kupowac boty to i Magical prawda? Dlaczego tego nie robi ?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jezeli wasz sąsiad kupi nowy tv to znaczy ze wy juz tego nie mozecie zrobic i musicie hejtowac ?? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#danielmagical #patostreamy #rafonix
  • 131
  • Odpowiedz
@roofi27 No to umowa potwierdza tylko to o czym mówię. I co do dowodów- ja nie twierdzę, że rafon na 100% reklamuje produkty, a że może to robić. Ty za to twierdzisz, ze masz dowód na to, że rafon nic nie reklamuje, a jak na razie dajesz tylko swoje domysły. Poćwicz język polski byś nie mylił więcej słów, bo słowa "dowód" sobie pewnie nie przyswoisz.
  • Odpowiedz
@kiszczak: masz dowod na to ze umowa sponsorska wymaga tego aby bylo widoczne ich logo czarno na bialym nie potrafisz czytac nie moja wina zwijam w kimie bo juz cie wyjasnilem papa
  • Odpowiedz
@kiszczak: oficialnie logo Coca coli w tym jak mozna tez przecztac jest ono chronione i zadna inna firma nie moze produkowac takich samych butelek poniewaz to ich znak firmowy jednak dotyczy tylko wyrobow ze szkła. Znalazlem duzo podobnych butelekz plastiku do tych z coli tak jak i logo produktu musi byc widziane i nie moze byc zasloniete innym produktem tak jest w tegulaminie na temat sponsorowania osob mam screeny i linki
roofi27 - @kiszczak: oficialnie logo Coca coli w tym jak mozna tez przecztac jest ono...

źródło: comment_6CXiyxm2A62sooBgeH9EwbeiEfdRtwfU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kiszczak: a Youtube wyraznie zapisal w punkcie 29 regulaminu mowiacym o lokowaniu i reklamowaniu produktow aby przed nagrywaniem poinformowac ze zawiera lokowanie produktu w innym wypadku konto zostanie zbankwane badz usunięte
  • Odpowiedz
@roofi27 Tak, tak YT zapisał. I dlatego choćby kielecki grubas nie informował o lokowaniu i dostał bana xD
Nigdzie nie ma w tych regulaminach o etykiecie której się uczepiłeś. Sam sobie obrazkiem udowodniłeś co może być kojarzone z marką. Do tego dochodzi inny rodzaj umów- zobowiązanie używania danej marki w każdym momencie życia. Nadal nie masz żadnego dowodu i opierasz się na prawdopodobieństwie. Czekam na dowód. A jak nie wiesz co znaczy
  • Odpowiedz
@kiszczak: Wypisujesz jedno a to samo co swiadczy ze jestes zwyklym ginbusem nawet nie masz ochoty zweryfikowac czy twoje argumentu sa prawdziwie i sluszne mimo iz ja co chwile dostarczam Ci kolejnych dowodow na to jakie warunki musza byc spelnione do tego aby reklamowac produkt
  • Odpowiedz
@kiszczak: Ty masz przypuszczenia ja dowody wyslalem ci ich od groma mam dowod na to ze Rafonix na 100% nie moze miec umow z firmami na YT a jezeli nie to podwaz chociaz jeden jakims swoim dowodem bo jak narazie piszesz tylko jedno i to samo a nigdzie tak nie jest napisane jak mowisz
  • Odpowiedz