Wpis z mikrobloga

Wykopkowe Janusze zanim napiszecie Rafonix kupuje view boty zastanowcie sie 20 razy bo skoro on to kupuje to leci z jego kieszeni i wtedy stream mniej albo wcale mu sie nie zwraca czyli teoretycznie dobrze bo go tak nie lubicie . A teraz takie małe info dla widzow Magicala :) skoro Rafonix moze kupowac boty to i Magical prawda? Dlaczego tego nie robi ?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jezeli wasz sąsiad kupi nowy tv to znaczy ze wy juz tego nie mozecie zrobic i musicie hejtowac ?? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#danielmagical #patostreamy #rafonix
  • 131
  • Odpowiedz
@kiszczak: pewnie wystarczy popatrzec na stream widzisz tam jakis plakat z firm spomsorujacych czy moze ruletke ?? Tak samo instagram widzisz tam jakies lokowanie produktu i polecanie
  • Odpowiedz
  • 0
@roofi27
"skoro Rafonix moze kupowac boty to i Magical prawda? Dlaczego tego nie robi ?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)"

TUCZNIK NIE MUSI TEGO ROBIC BO ON MA 5K WIDZOW I W 48H ZARABIA PONAD 9TYS WIEC PO CO MA BAWIC SIE W BOTY?
  • Odpowiedz
@roofi27 Nadal to tylko twoje przypuszczenia. Widziałem jak rafon pije inne piwa. Powyżej masz nawet screen. Jeśli tak cię to rajcuje to sobie sprawdź, bo zaczynasz błaznować. Cały czas chcesz bym coś pokazał, a sam się nie wywiązujesz- gdzie dowód że rafon nie ma umów? Czekam na takowy.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Napisalem ci wyzej czytac nie potrafisz powiedz mi co to za reklamowanie firmy bez jej loga i gdzie to logo jest schowane na insta czy streamie bo go nie widze ten despersdos cos tez nie jest dziennie pity kiedys bylo ogladanie shotow bez desperadosa co to za sponsorzy ktorzy nie chca byc pokazywani dziwne moze ja tez sobie takiego deala zrobie
  • Odpowiedz
@roofi27 Ale nie masz mi pisać, a pokazać. Skoro jesteś taki pewien to musisz mieć dowód. Chyba nie narażałbyś się na śmieszność i nie zaręczał rzeczy, które tylko ci się wydają, nie? Ja tylko korzystam z Twojego sposobu dyskusji- pokaż mi ten dowód, albo uznamy zgodnie, że bajdurzysz.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Zaczales temat z tym ze Rafonix ma deala z firmami wiec teraz czekam abys pokazal mi te firmy ktore go sponsoruja na tych stramach czy instagramie bo przeciez skoro tak napisales to pewnie masz dowod. Ale ja ci mowie ze tak nie jest bo ani na streamacblh ano insta nie potrafie doszukac sie zadnego sponsora czy dealu i na shotach tez
  • Odpowiedz
@roofi27 Ja Ci pisałem, że może tak być. Że może dopiero chce takie deale, i właśnie po to zwiększa swoją indywidualną wartość marketingową. Jedyną osobą, która tutaj daje "pewniki" jesteś ty. Zarzucałeś mi przy tym, że za słabi myślę, bo nie wierzę w to co wypisujesz. Zarzekasz się teraz że umów nie ma, więc piszę krótko: sprawdzam. Masz ten dowód czy teraz będziesz się wił jak piskosz?
  • Odpowiedz
@roofi27 Na stole widzę ballantise'a i coca colę. Bez problemu może zna rozpoznac te marki. Umowa więc może być.
Ty twierdzisz, że nie może. Daj dowód.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Czytajac twoj wpis mam dowod ze jestes kretynem hahah nie ma odwroconej etykiety do kamery chlopie tak jak masz zaklejone logo a kazdy wie ze pijec coca cole czy desperadosa serio podobno tak dobrze znasz sie na marketingu i cos cienko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kiszczak: Ja Ci wyslalem screen w ktorym kazdy produkt na stole jest odworocny dlatego pytam gdzie ta reklama ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ty dalej swoje twoj ruch pokaz mi gdzie ty widzisz ze jest inaczej
  • Odpowiedz
@kiszczak: Dziwna na reklama bez loga na froncie cos kiepsko Rafonix sie stara prawda i to jeszcze taka kiepska jakosc nawet rozczytac nie mozna i zamiast gadac o produkcie pier... jakies farmazony totoalnie wyrzucil ten balantines czy despersdos kase w bloto
  • Odpowiedz
@roofi27 Cipkę masz, a nie dowód xD to tylko twoje urojenia. Są tak wielkie jak twoja miłość do Marcinka xD zabrakło ci argumentow, więc zaczynasz obrażać. Jak dzieciuch.
Co do marketingu- fejsowanie to masz na półkach, a nie w wystąpieniach na żywo.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Zapoznaj sie z definicja reklamy i jakie warunki musza zostac spelnione a pozniej mi wypisuj glupoty no chba ze wiesz jak ona brzmi to chetnie zobacze
  • Odpowiedz
@roofi27 Nie masz pojęcia o marketingu dziecko. Przestań się i z wydurniać xD za dużo klanu się naiglądałeś i wydaje ci się, że widoczna etykieta i nic więcej to reklama.
  • Odpowiedz