Wpis z mikrobloga

Wykopkowe Janusze zanim napiszecie Rafonix kupuje view boty zastanowcie sie 20 razy bo skoro on to kupuje to leci z jego kieszeni i wtedy stream mniej albo wcale mu sie nie zwraca czyli teoretycznie dobrze bo go tak nie lubicie . A teraz takie małe info dla widzow Magicala :) skoro Rafonix moze kupowac boty to i Magical prawda? Dlaczego tego nie robi ?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jezeli wasz sąsiad kupi nowy tv to znaczy ze wy juz tego nie mozecie zrobic i musicie hejtowac ?? ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#danielmagical #patostreamy #rafonix
  • 131
  • Odpowiedz
@roofi27 No i zapomniałeś o pierwszej części definicji "pokazywanie wyrobów (...)".
Więc do rzeczy- jeśli ja rozpoznałem konkretne marki, mógł to zrobić każdy. Ja tej podstawie nie możemy więc wykluczyć lokowania produktów. Gdzie więc twój dowód? Bo powyższy, przy twojej pomocy, obaliłem.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Wiesz juz jakie warunki musza zostac spelnione aby sponsorowac dany kanal musi byc przedstawiony produkt w formie graficznej i tylko w takiej formie deale sa na instagramie czy YT jezeli nadal brniesz to wysle kolejny screen wraz z linkiem bo widze ze glowa boli juz
  • Odpowiedz
@roofi27 Chyba sam siebie wyjaśniłeś xD czytaj chociaż co zamieszczasz:) masz tam wyraźnie napisane że może że nim być kompozycja kolorystyczna, bądź forma opakowania. Sam siebie orasz xD
  • Odpowiedz
@roofi27 Ja tam widziałem konkretne marki. Do tego minimum jedną butelkę zastrzeżoną znakiem handlowym. To wystarcza by wyśmiać twoją pewność, że rafon nic nie reklamuje. Nie masz żadnego dowodu, tylko przypuszczenia.
  • Odpowiedz
@kiszczak: jest dosc marek podobnych klient moze nie wiedziec co to jest to ze ty te piwo pijesz nie znaczy ze zna je kazdy dlatego przy reklamie jest potrzebne widoczne logo jak i lokowaniu produktu jezeli jest oplacony musi byc widoczne logo
  • Odpowiedz
@roofi27 A skąd masz pewność, że musi być widoczne logo? Pokaż mi taką umowę sponsorską. Z pewnością taką masz skoro się zarzekasz. Czekam na DOWÓD.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Zobowiązanie w umowie sponsoringu
Na podstawie umowy sponsoringu jedna strona (sponsor) zobowiązuje się spełnić na rzecz drugiej strony (sponsorowanego) świadczenie majątkowe (zapłata określonej sumy pieniężnej, przeniesienie własności rzeczy, świadczenie określonego rodzaju usług), zaś sponsorowany zobowiązuje się wykonać w interesie sponsora określone w umowie czynności, których celem jest podniesienie lub utrwalenie renomy sponsora (np. informowanie o sponsoringu, umieszczenie loga sponsora itp.).

Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-umowa-sponsoringu
  • Odpowiedz