Wpis z mikrobloga

@murgal: I to niby coś daje? Czy tylko uczucie lekkości bo zmniejszyły się cyferki na koncie, "wienc musi działać jag dyle kożdowało, grażynko :DDDDD"?
Bo znajomi mają takie dwa (gdyż oczywiście alergicy "na wszystko", zresztą hipochondrycy też) i jakoś nic się nie czuje jak się u nich jest.
@tellet: oczywiscie ze daje jesli dopasujesz moc do przestrzeni, ja mam w pokoju oczyszczacz i od 2 miesiecy nie mam w nim wcale kurzu ani zadnych zapachow, ktore pochlania filtr weglowy. Lepiej sie oddycha i spi. Jak wychodze z pokoju to dopiero czuje ile jest zapachow w domu
@murgal: ja przez 2 dni nosiłam taki żelowy plaster na oparzenia na mocno poparzonej skórze z bąblami i twierdziłam, że trochę pomaga. Potem zobaczyłam, że nie usuwalam foliii tej chroniącej żel przed wyschnięciem w opakowaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@cyanoone: w xiaomi mi air purifier 2s da się ustawić harmonogram przez appke w telefonie.
@tellet: różowa z alergią w okresie pylenia przed oczyszczaczem w sypialni nie mogła spać bo ciągle kichanie, nos zatkany etc., po oczyszczaczu śpi normalnie.