Wpis z mikrobloga

Rafałek i Dominiczek przegieli pałę, trzeba ich odsunąć od Szkolnej. Tylko pytanie jak? Znamy tylko tożsamość Rafałka, który jest debilem do potęgi entej, przez co pozbycie się go nie będzie trudne. Gorzej z Dominikiem, który się wzorowo kamufluje. Można zrobić tak, że po prostu jak kanał Dziąślaka spadnie z rowerka po rajdzie to może ktoś #!$%@?ć, że to Dominik się do tego przyczynił.

BTW. A co z kanałem LAJTY I SHOTY BOZE, do którego ma dostęp Dominiczek? Jak nic struś nic o tym kanale nie wie, a manipulant kosi na tym zyski.
#kononowicz
  • 14
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Dla mnie to bez sensu takie akcje, ale jeśli komuś się chce ku chwale uniwersum to moim zdaniem Dominiczka trzeba pogonić uświadamiając przewodniczącego co i jak. Jeśli Dominik miałby zniknąć to tylko dzięki Kononowi.
  • Odpowiedz
@sw-walenty: Lajtami Fiedorczuka się nie nasycę. Zawsze będzie ryzyko, że zostanie #!$%@? ze stanowiska, wtedy bez Dominiczka to już w ogóle nie będzie co oglądać. Ta rewolucja się obróci przeciw wszystkim pasjonatom Szkolnej 17. Dominika trzeba zostawić, a Fiodorczuka pogodzić z Krzyśkiem. Taka jest moja prawda szkolnej.
  • Odpowiedz
@mirekzwirek8: Możesz napisać list do Majora w którym wypunktujesz mu grzechy dominika i rafauka. Możesz też wyjaśnić mu kim jest jego moderator dołączając jakieś jego kompromitujące wpisy czy zdjęcia i zapytać, czy w związku z tym dalej będzie zaprzeczał, że on nie jest żaden gej, skoro takich wokół siebie skupia.
  • Odpowiedz