Wpis z mikrobloga

tl;dr Ankieta - wybierz który splitter bardziej pasuje do tego auta. (Splitter to taka dokładka pod zderzakiem; nie głosuj na auto a samą dokładke)

Chcę kupić sobie splitter przedni do mojej Fiesty ST. Jednak mam duży dylemat który brać. 1 - mały, dosyć dyskretny i spokojny, czy 2 - duży, agresywny, "wyścigowy". Zagłosujcie który bardziej waszym lepiej wygląda na aucie.

Na ten moment bardziej podoba mi się 2, ale boję się jak będzie się z tym jeździło na codzień. Może ktoś ma doświadczenie z jazdą z dużym skrzydłem z przodu?
Do tego nie chcę aby moje auto wyglądało jak rice civic, a obecnie mogę nie patrzeć na sprawe obiektywnie.


#motoryzacja #samochody #tuning #carboners
Kalak - tl;dr Ankieta - wybierz który splitter bardziej pasuje do tego auta. (Splitte...

źródło: comment_aWbiRa873otvLHZNxIvBoChWMRU86IVe.jpg

Pobierz

Który splitter brać?

  • 1 - mały, spokojniejszy 68.5% (85)
  • 2 - duży, "agresywny" 31.5% (39)

Oddanych głosów: 124

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kalak no czaje, potem wychodzą różne ulepy, jakaś wersja 150KM, zrobiona na 280, z różnymi przeróbkami, gleba, często dodatkami z seryjnej wersji najmocniejszej, która osiągała 300KM i lepiej jeździła. :)
Tuning to rozumiem jeszcze jak masz jak na Śląsku na nocnych Golf II 700KM, Polo z 1.8T20V :)
Jedno jest pewne, czasem fajnie to wygląda.
  • Odpowiedz
@kipowrot: U mnie jest prawie najmocniejsza wersja (w 2017 wprowadzili ST200 - to samo, tylko inne przełożenia skrzyni i fabryczny chip +20KM), więc nie kupie mocniejszej Fiesty. Jedyna opcja to zrobić, a platforma jest bardzo dobra.
  • Odpowiedz
@kipowrot: Na to ja odpowiem że Focus większy i cięższy. A do tego silnik nie należący do udanych konstrukcji :P

Ale tak, finalnie hobby ma bawić właściciela ;)
  • Odpowiedz
@Kalak jako ciekawostkę powiem co jest nie tak z uszczelkami w silnikach Focusa RS. Silnik 2.3 w Mustangu i focusie to bliźniacze konstrukcje, ale kanały w głowicach maja różne, a w fabryce kładli uszczelki z Mustanga do Focusow xD i #!$%@? były xD
  • Odpowiedz