Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mirasy, nie mogę dłużej tak żyć. Rujnuje mnie to psychicznie i finansowo, w dodatku ludzie patrzą na mnie z pogardą.

Chodzi o



Myślałem nad folią ochronną na materace szpitalne, ale to dość drogie, z kolei trochę obrzydza mnie wożenie w bagażniku plandeki z fekaliami. Znacie może jakieś sposoby? Pacjent jest dość spory.

#kiciochpyta #pomocy #motoryzacja #ptaki #motomirko #samochody
Pobierz
źródło: comment_H5GIyA18hwgs8vGJtd8aOgFZGz1CX4Ue.jpg
  • 17
@nickjaknick: Zainwestuj w wosk, umyj porządnie auto po zimie, nawoskuj, kup sobie zwykły płyn do szyb i zmywaj gówna miękką ściereczką. Najprostszy i najtańszy sposób, bo weź poprawkę na to, że taką plandekę za każdym razem będziesz zakładał i zdejmował, a po jakimś czasie odechce ci się tego robić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@orzeszkowakrolowa: to zdjęcie poglądowe, jak jesteś bardzo ciekawa, mogę zejść i zrobić zdjęcie pacjenta

@Piechotek: to moje miejsce, za które płacę leśnym dziadkom #!$%@? i walczyłem o nie ze spółdzielnią za pomocą trzech osób, pięciu pism i trzydziestu minut nagrań dyktafonem xD

Alternatywą jest codzienne opłacanie parkomatów, mieszkam w strefie płatnego parkowania, a nie jestem w niej zameldowany.

@Pangia: jeżdżę vanem z dachem panoramicznym, nakładanie plandeki wydaje mi się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pangia: tydzień temu byłem na myciu z dokładnym woskowaniem za sto złotych polskich, dziś ciężko jest znaleźć czyste miejsce. Wiem, że teraz za 7 zł sobie przejadę myjką i będzie git, ale mi chodzi o to, żeby za każdym razem jak gdzieś jadę, nie musieć tego robić. Zaoszczędzony hajs planuję poświęcić na dziewczynki i używki, jak zawsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@#!$%@?: raczej niewiele mam do ptaków, one nie mają szansy zrozumieć co czynią, poza tym też zdarza mi się defekować (ale nie na maskę). Za to inna sprawa jest ze starymi babami, które te ptaki (głównie gołębie i wrony) dokarmiają, czasem nawet mięsem mielonym z pobliskiej biedronki xD. Z wrodzonej grzeczności się kłaniam i mówię dzień dobry, ale w środku to wiadomo, sbjp.