Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #zalesie
Moja dziewczyna jest dla mnie w zasadzie aseksualna. Chociaż z twarzy jest śliczna, najładniejsza z jaką się spotykałem, to ciało kompletnie nie mój typ. Lubię kobiece kształty, duże pośladki uda, a ona to taka szczuplutka, napisałbym że modelka ale brzuch ma mocno otłuszczony (swoją drogą nie wiedziałem że kobiety też mogą być takimi skinnyfatami). Do tego ona nie potrafi mieć orgazmu w czasie seksów, jedynie przy stymulacji łechtaczki. Powiedziała mi zresztą jakoś na początku jak zaczęliśmy współżyć, że nigdy nie doszła w czasie stosunku i pytała czy mi to nie będzie przeszkadzać. Odpowiedziałem że nie ale teraz widzę że mnie to uwiera. Relacja się pogłębia, ona we mnei wpatrzona jak w obrazek, myślę że byłaby dobrą kandydatką na żonę ale boję się że kiedyś ją zdradzę z jakąś jędrną loszką która mi da trochę atencji. Nie wiem co robić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 6
Mojnicktoakronimjkbc: Zdradze Ci sekret do jej orgazmu. Sama sie z tym meczylam kilka ladnych lat. W momencie, kiedy w nia wchodzisz, ona musi juz byc kompletnie rozpalona. Niech Cie blaga, zebys w nia wszedl! Nie wchodz od razu, pobaw sie tym cieplem i wilgocia tam na dole. Jak juz wejdziesz (powoli!), to podczas seksow niech sie sama bawi swoim guziczkiem. Ona wie najlepiej, jak to zrobic, a twoja robota jest dopasowac
ŻarliwySzejk: Ziomeczku, u mnie w łóżku jest czasem tak, że są takie dni chociaż bym na głowie stanął i #!$%@?ł tańce, to różowa nie dojdzie. Jest mega morka, napalona, widzę że aż ją trzęsie z pieszczot i seksów, ale ni #!$%@? nie dojdzie. Czasem jest dzień że 10 minut i orgazm, czasem przez pół godziny orgazm za orgazmem mały duży średni... a czasem no nie ma opcji po prostu, i sama