Wpis z mikrobloga

@FilipChG:

E nie. Spróbuj tego :

wykop.pl##.pding0020.rel.comment.hoverbox.subcomment.minus.black.hidden

@Marmite:

Nie potwierdzam. Bez adBlocka widzę np tego obywatela z kotem w tym wpisie. Jego wpisy są ukryte ale widzę, że pisze. Z moim filtrem znika na wieki.
@JesterRaiin: Lol :D kiedyś było tak, że wszystko co miałeś na czarnej liście było tylko ukrywane, ale było widoczne do rozwinięcia. Od wprowadzenia nowego MB to się zmieniło. Komentarze do wpisów zostały po staremu, ale z tego co mi się wydaje dopiero po wejściu do danego wpisu. (po kliknięciu #). Natomiast w widoku ogólnym MB nie pokazują się w ogóle wpisy z tagami które masz na czarnej liście i od osób,
@Marmite: Ani trochę. Nadal nie ogarniam.

Ja podaję regułę dopełniającą, dzięki której wszystko działa już na cacy, ty mi zwracasz uwagę, że to działa jedynie jako dopełnienie, bo podstawa już jest.

Nie obczajam o co chodzi.
@JesterRaiin: Ja nikomu nie zwracałem uwagi, powiedziałem tylko kseonowi, że nowy MB potrafi permanentnie ukrywać wpisy (podkreślam, wpisy). Nie chce mi się tłumaczyć, zrób to co mówiłem, czyli wejdź na główną stronę MB, nick autora pierwszego od góry wpisu wrzuć na czarną listę, wejdź z powrotem na główną MB to będziesz wiedzieć o co mi chodzi. Albo jakiś popularny tag dodaj do czarnej listy, np. io2012, ja teraz nie widzę
@Marmite: Nie dogadamy się. Wciąż mi tłumaczysz coś, co się ma nijak do filtrów, które podaję powyżej.

Ja mówię, że w nocy warto zapalić lampkę, ty, że w dzień świeci Słońce - jedno nie wyklucza drugiego.

Mówiłem, nie dogadamy się.
@JesterRaiin: No ja wiem, ze to ma się nijak do filtrów, ale to Ty do mnie napisałeś. Ja tylko napisałem @kseon: że nowy MB potrafi permanentnie ukrywać wpisy na MB co wyżej właśnie udowodniłem, to Ty do mnie zacząłeś że nie potwierdzasz (#), mimo że ja mówiłem o czymś zupełnie innym.

@AuroraLupus: Akurat byłeś pierwszy z góry :P