Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Różowy dostał już ode mnie prezent pod choinkę. Doszedł za szybko z Chin . Jest zadowolona xD #itemyzchin #retrogaming

szybka recenzja:
- pad chodzi świetnie
- dźwięk na prawdę w porządku
- lcd daje radę chodź wiadomo mógłby być lepszy, kąty widzenia spoko
- konsola leciutka, bateria długo trzyma
- plastik nie wygląda na tandetę
- wyjście tv działą aczkolwiek obraz już nie jest fajny - ale to tylko dodatek który działa

Gier do wyboru sporo, dużo znanych tytułów, jeszcze więcej tych nie znanych. Mario, Adventure Island, Chip Dale, Contra, Tom Jerry, Tiny Toon, Megamany, batmany itp.

Urządzenie to https://www.gearbest.com/other-classic-toys/pp_009357467505.html?wid=1433363
Cyber Monday Children Mini Nostalgic Handheld Game Console
Pobierz
źródło: comment_lHCNsJMOUywgXQJ8g7IlhyJLT6JCuyBn.jpg
  • 33
@Pieczyw: Czytaj ze zrozumieniem. Odniosłem się do tego co sam napisałeś. Od jakiegoś czasu janusze się przebijają w cenach gameboyów na allegro i ceny są tak #!$%@?, że dużo taniej jest zamówić z zagranicy - wszędzie indziej tylko nie na allegro.
@Kryspin013

Takie gówno, o innym wyglądzie kupisz na allegro za jakieś 10-30 zł. W tej cenie wolałbym kupić gameboya normalnego, albo dopłacić 6 dych i kupić advanca.

Tu jest napisane o allegro, że taką gówno konsolke, miżna kupić na allegro za 10-30zł. Nie napisałem gdzie można w tej cenie kupić gameboya normalnego. To ty czytaj ze zrozumieniem.
@Pieczyw: Po pierwsze to nie umiesz w kontekst. Z twojej wypowiedzi wynika jakby następne zdanie wskazywało na poprzednie:

Takie gówno, o innym wyglądzie kupisz na allegro za jakieś 10-30 zł. W tej cenie wolałbym kupić gameboya normalnego, albo dopłacić 6 dych i kupić advanca.


Ale domyśliłem się o co ci chodzi czego zdaje się nie załapałeś. Problemem jest to, że nawet w normalnej cenie tej gówno konsoli może być ciężko dostać
@Pieczyw: może i chip ten sam ale inne obudowy, jedna jest przenosna druga stacjonarna. Jednak ta ktora wyglada jak gb jest najfajniejsza. Dlaczego #!$%@? klienta? Ja wiem co kupowalem i spelnia to moje oczekiwania a szczegolnie dziewczyny dla ktorej to kupilem. Jest mega zadowolona.

to co wkleiles 288in1 wyglada jak gówno za przeproszeniem xD

btw. liczy się zabawa i przyjemność a nie ciągłe narzekanie, krytykowanie. Musisz być mega nudny.