Wpis z mikrobloga

Halo mireczki. Chciałem se pograć w Diablo 2 LoD na battle necie, ale wchodzę do gry i po próbie połączenia z battle netem wyskakuje mi, że kod gry wykorzystany jest na battle.net (claimed on battle.net). Grę posiadam pudełkową z 2008 roku chyba i kod podstawki mam przypisany do battle neta na swoim koncie od 2015r. Dodatek przypisany nie jest jak coś. Ogólnie do diablo wracam co jakiś czas. Jeszcze 2-3 miesiące temu normalnie sobie grałem bez żadnego problemu. Instalowałem grę z płyty z kodami i wszystko śmigało. Teraz spróbowałem się połączyć i wyskoczył mi w/w błąd. No ok, lecę czytać na necie o co chodzi. Wyczytałem, że Blizzard usunął wszystkie klucze 16 znakowe xD w jakimś większym czy mniejszym celu i zastąpił je 26 znakowymi. Dobra, próbuje przypisać kod LoD do konta, ale wyskakuje mi okno, że kod jest już wykorzystany, a 26 znakowy się nie generuje. Zaznaczę, że gra leży na strychu i nie ma opcji, żeby ktoś znalazł ten klucz. No chyba że metodą prób i błędów.

Miał ktoś taki problem? Nie wiem czy opłaca się nawet pisać do blizzarda z takim problemem, bo ta firma powoli staje się cieniem samej siebie sprzed 17 lat.
#diablo2 #blizzard
  • 7
  • Odpowiedz
@wieniu: właśnie coś czytałem, ale nie mam za wiele czasu, a po prostu chciałem odpalić i pograć. Jak będę miał więcej czasu to napiszę do blizzarda, żeby coś z tym zrobili.
  • Odpowiedz