Wpis z mikrobloga

  • 1
@dob3k gratuluję mireczku! Duzy plus za sprzedaż starego domu, krótkoterminowy wynajem i oczekiwanie na nowy. Niektorzy są bardzo wygodni i lubią się przeprowadzać z domu do domu, przez co często schodzą z ceny albo ktoś z tego chaina się wyłamuje i dupa.
  • Odpowiedz
@atoms: Dokladnie i tego chcialem uniknac, a dodatkowo bylem w komfortowej sytuacji, bo moja kolezanka wlasnie konczyla remont w swoim domu pod wynajm i nam zaproponowala po znajomosci.
  • Odpowiedz
@dob3k: o kurde Mirek,kontrakt mam, ja tu kombinuje jak mogę, karty z banku nie dostałem to aplikowałem na jakieś stronie dla ludzi z słaba historia kredytowa lub bez niej. Ubezpieczenie do samochodu na miesiąc place bo podobno może pomóc, w tym rejestrze do głosowania też jestem zapisany, nawet kontrakt na telefon wziąłem aby mieć coś na siebie (wynajmuje sam pokój, i to chyba jest największym problemem) możesz mi powiedzieć do
  • Odpowiedz
@Guinness94: Nie ma sensu. Musisz miec na siebie jakies rachunki. Za stacjonarny telefon, council, wode, gaz, prad cokolwiek. Na Twoje nazwisko i Twoj adres. Na ktorej stronie nie figurujesz? Noddle czy experian?
  • Odpowiedz
@dob3k: Dwóch i nie istnieje xD właśnie problem się pojawia bo ja mieszkam na pokoju więc wszystko co wymieniłeś mnie nie dotyczy, place tylko za rent a tak to wszystko w cenie. To pozwoliło mi oszczędzić na depozyt bo siłą rzeczy pokoje są dużo tańsze niż chociażby studio flaty plus rachunki
  • Odpowiedz
@Guinness94: No jak wynajmujesz pokoj to jestes za przeproszeniem w dupie.
To najgorsze co mozna zrobic jesli sie planuje zakup domu.
Musialbys wynajmowac bezposrednio mieszkanie/dom przez 3-4 miesiace i miec rachunki na siebie.
  • Odpowiedz
@Guinness94: Nie bedziesz mial zadnej, bo Cie nie ma dla bankow. Dlatego jestes widmem na obu stronach. Nawet z wzieciem auta w finance moglbys miec problem. Chyba ze sprzedawca chcialby przed swietami dostac prowizje bardzo.
  • Odpowiedz