Wpis z mikrobloga

@L3g1on: zasilacz też nie za mocny, popatrz na podzespoły czy będzie ok. Co do karty graficznej, to możesz poszukać na allegro, jest wysyp używek w dobrych cenach (po koparkowe, ale powinny być ok)
no właśnie jak ze wszystkim ;P dlatego pytam doświadczonych bo ja wiem że jak dołożę jeszcze 100zł to będzie lepiej, a jak jeszcze 100 to w ogóle fajnie itd, itd ale raczej tej kwoty 2000zł nie chciał bym przekroczyć (przynajmniej ni za dużo ;) )
@L3g1on: zestaw nie wygląda źle, dziś na purepc.pl po północy będzie kolejna kompilacja zestawów (na grudzień) to warto będzie przynajmniej porównać czy coś nie staniało w zestawieniu tego zestawu z ich składakiem do 2000 złociszy
@atol: dziś byłem w komputroniku stacjonarnym i gość mnie prawie #!$%@?ł za ten zestaw i zaproponował na i5-7400 ram hyperx fury black 8gb, płyta- asus h110m-k, karta msi gtx 1050 2gb gaming x. Tyle że ten zestaw 2660 ze złożeniem wyszedł. Gadał że podobno będzie znacznie wydajniejszy... procesor wydajniejszy ale grafika ma 2gb...
co myślicie?
@Raciatek:
dzięki za propozycję