Wpis z mikrobloga

I tacy są własnie przewoźnicy z #bekaztransa, kierowca dostaje zlecenie i ma wypadek śmiertelny a ja płace notę obciążeniowa bo to firma jednoosobowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kozaqwawa @Raciatek Przewoźnik który prowadzi(ł) firmę jednoosobową miał wypadek śmiertelny (na Polskich drogach xD) także nie wiem co się dokładnie stało. Produkcja stanęła bo nie dowiózł towaru, klient wystawił mi note a ja nie mam na kogo jej przełożyć bo jedyny pracownik firmy której zleciłem transport nie żyje xD
  • Odpowiedz
@iPrediX: no tak, wypadek śmiertelny nie zwalnia z noty obciążeniowej, faktycznie nic się nie stało, najważniejsze że twój towarek nie dojechał... K---a pamiętaj o tym następny raz jak przytrzymasz auto na załadunku/rozładunku kilkanaście godzin, bo masz w zleceniu wpisane po 48h wolne od opłat... Jak dla mnie jesteś zwykłą s---------ą...
  • Odpowiedz
@iPrediX:
Oooooo.... produkcja stanęła hehe tyle razy to słyszałem, że szok XD

Jadę z ES z oponami do fabryki PSA, szybko Jezu produkcja stanie Jezus Maryja obciążymy was musza dojechać olabogaaaaa!!!!!!!!

Dojeżdżam a tam magazyn 400m x 400m wypchany po dach oponami które mam na
  • Odpowiedz
@PanKracy582: i pewnie jeszcze odstałeś 2 dni, bo nie mieli gdzie zrzucić...

Mnie ostatnio obciążyli na 350zł przy frachcie na 650zł, za to że auto spóźniło się 3h na awizacje. problem był taki, że dyspozytorka się zakręciła, a samochód nie mógł dojechać na godzinę z awizo, bo on o tej godzinie nawet ładunku na sobie nie miał jeszcze... za karę 350zł obciążenia i mało tego - 24h pod bramą spędził,
  • Odpowiedz
Jak was śmiecie spedycyjne traktować poważnie, skoro każdy transport jest asap fix express? XD


@PanKracy582: wydaje mi sie ze chodzi o to aby jak najszybciej zrzucić towar i być gotowym do kolejnego frachtu ;)
  • Odpowiedz