Wpis z mikrobloga

@Lil_young: no raczej nie

"I never lost sense of where I came from. That’s what makes me 69. The true meaning of 69 is just because you’re right doesn’t mean I’m wrong YOU JUST HAVENT SEEN LIFE FROM MY PERSPECTIVE. Turn the 6 upside down it’s 9 but remains the same in a different perspective. Open your mind and heart."


@massbombing: mógł wybrać sobie 0 albo 8, to
  • Odpowiedz
@Conscribo: tak na serio to być może będzie miał w więzieniu specjalne warunki, np. osobną celę itd. Tak było np w "Orange is the new black" chociaż wiem, że zapewne ten serial nie ma dużo wspólnego z prawdziwym więziennictwem w USA. Po za tym może płacić za swoją nietykalność gruby hajs innym więźniom lub ich rodzinom na wolności. Wątpie czy mi się coś stanie.

Tak, wiem. Muszę być duszą towarzystwa
  • Odpowiedz
@littleblizz: Myślisz ze trzymał caly hajs na kontach? ma samochody,ciuchy ktore może sprzedać innych raperów którzy mu zapewno pomogą też finansowo jeśli będzie trzeba
  • Odpowiedz
@littleblizz: musiałby być debilem, żeby nie zdywersyfikować swojego majątku i trzymać hajs na koncie. Założę się, że jego rodzina (o ile ją ma bo nie śledzę) nie bieduje i on sam po wyjściu nie będzie musiał dorabiać w McDonaldzie. Skoro w polsce byle jutjuber po kilku filmikach zakłada sklep z koszulkami i kubkami, ma patronite, itd. to taka amerykańska gwiazda (chyba) ma pewnie ze sto różnych źródeł dochodu i wiele
  • Odpowiedz