Wpis z mikrobloga

  • 0
Chce podłączyć głośniki 2.1 Logitech z333 do Smart TV z Samsunga przez mini jack, ale nie działa. Szukałem w google ale niczego prócz wysrywow z elektrody nie znalazłem (picrel, powinni spalić to forum ( ͡° ʖ̯ ͡°)). Znalazłem też, że trzeba konwerter analogowy->cyfrowy ale w tym konwerterze są tylko wejścia na chinche, a u mnie chinche wchodzą do subwoofera z którego wychodzi mini jack. Ktoś coś podpowie? ( ͡º ͜ʖ͡º) #elektrodacontent #elektroda #elektronika
Wojot - Chce podłączyć głośniki 2.1 Logitech z333 do Smart TV z Samsunga przez mini j...

źródło: comment_C7dTXx3eZZncQEVTMH8ViubasO2WhbOs.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@bezlofficial: @dktr: odkopałem temat, może pomożecie, chociaż podejrzewam, że to będzie to samo. Mam telewizor samsung UE43NU7122. Zastanawiam się nad soundbarem, a głośnikami 2.1 (np. właśnie te z333). Podejrzewam, że lepszym wyborem są jednak głośniki.
No i tutaj moje pytanie. Rozumiem, że żeby je podłączyć, kupuje przetwornik, np. https://allegro.pl/oferta/przetwornik-dac-24bit-toslink-rca-jack-kabel-opt-8846181716
Kabel z przetwornika podłaczam do tv (niebieskie wejście? ) a później z głośników kable do przetwornika.
krojcol - @bezlofficial: @dktr: odkopałem temat, może pomożecie, chociaż podejrzewam,...

źródło: comment_1586162025na0dCdeoJOdmMRHtA2Wj73.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz