Wpis z mikrobloga

Ludzie się dziwią dlaczego iPhone jest taki dobry i taki drogi?

Dobre pytanie, parę przemyśleń na ten temat mam ale wynika z tego to, że warto komuś naprawiać takiego "złoma" jak iPhone 5S który właśnie otrzymał najnowszą aktualizacje iOS :)
Ile 5 letnich urządzen od Sony/Samsung jest aktualizowana do najnowszych wersji Androida? Żaden? ;)

#iphone #telefony #elektronika #ciekawostki
Pan_Slon - Ludzie się dziwią dlaczego iPhone jest taki dobry i taki drogi?

Dobre p...
  • 19
nie wydają, bo wydając nowy telefon, dają mu nowe możliwości, na których chcą się skupić. to, że Apple nazywa nowością coś, co od kilku lat jest na rynku Androida


@GnijacyNissan: cos w tym jest ale krol jest tylko jeden i tego fenomenu nikt z konkurencji nie zlamal, sa tylko gowno-aspiracje to wypuszczania flagowca, ktory po po roku traci polowe ceny a po roku nikt o nim nie pamieta ;) kazdy nasladuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Slon: nie wiem, zawód w kierunku którego się uczę już któryś rok zawiera w sobie wątek urządzeń przenośnych, tu smartfonów, ale mimo wszystko nie rozumiem po #!$%@? walić konia do ios czy androida
@Indeks: Z jednej strony tak z drugiej to też wina aplikacji. Jak miałem 5S to z każdym następnym iOSem działał gorzej. 6 po updacie do 11 musiałem już wyrzucić bo #!$%@? działał i wprowadzili jakieś niepotrzebne rzeczy które utrudniały korzystanie z telefonu.