Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Obserwer: czyli po prostu poślizgnąłem się na trawie? XD jak to jest, że za dzieciaka można było skakać na głowę z huśtawki i jedynie otarcie a teraz wystarczy niefortunnie upaść i ręką złamana xd
  • Odpowiedz
  • 1
@GrubyRozowyKot: miałem gówniane buty, plus śliska trawa i liście nasiąknięte deszczem, w którym niedawno kąpały się dziewczyny pozujące do zdjęć na insta oraz FB. No a ze kolega był duży, pijany i się #!$%@?ł to mu się machnęło
  • Odpowiedz
@Obserwer: płytka jest spoko jak się przyzwyczaisz że w łapie siedzi dziwna metalowa część, mam tak złożone palce i normalnie czuję śruby pod skórą a dopiero rok minął od operacji( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z łokcia na bank wyciągają po jakimś czasie ja mam do usranej śmierci( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gixaar: nie, uwierz mi, ze upadając pod złym kontem, z wyprostowana ręka mógłbyś mieć to samo. Trenowałem masę sportów i nigdy niczego nie złamałem (i nie były to szachy)
  • Odpowiedz
@Obserwer: ja może mało trenowałem ale akurat upadanie mi w miarę wychodziło włącznie z fikolami na rolkach po asfalcie :) poza tym ja mam grube kosci :)

Lepiej tak na wszelki to może sprawdź sobie uwapnienie kosci.zdrówka :) Gx
  • Odpowiedz