Wpis z mikrobloga

Witam wypok.pl
Chciałbym wiedzieć co sądzicie o kanale sukces.pl. Słyszeliście coś o nim? Czy ktoś się już na tym dorobił?
Mój znajomy wykupił u tego gościa kurs i myślę, że to był jeden z większych błędów jakie popełnił w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#biznes #sukces #youtube #pieniadze
  • 15
  • Odpowiedz
@Uaimmiau: Też jestem tego zdania, chciałem mu to wybić z głowy, ale się uparł i przez te 2 miesiące od rozpoczęcia tego kursu strasznie się zmienił, stał się bardzo arogancki i chamski
  • Odpowiedz
@Loro2k: Ten koles to dobrze mowiacy ale nadal rak kołczingu oraz mitoman pierwszej wody. Tu koles go dobrze podsumowal. Wielki biznesmen ktory dopiero na frajerach teraz robi biznes.
Polecam „akademia bogactwa” na YT - calkiem wporzo koles ktory mowi tylko o tym na czym sie zna
n.....k - @Loro2k: Ten koles to dobrze mowiacy ale nadal rak kołczingu oraz mitoman p...
  • Odpowiedz
@Loro2k: polecam poszukanie w google, na jakimś forum było kilkadziesiąt stron opinii o nim - większość zawiedzionych kursantów
@nie_programista_20k: ogólnie z tego bagna kołczów ten wydaje się o tyle dobry, że nie jest tylko teoretykiem, a prowadził kilka biznesów na szerszą skalę, nie zmienia to faktu, że w filmikach leje wodę, a jego głównym celem jest sprzedaż szkoleń po 2k zł, raczej nic ciekawego się nie dowiesz z jego filmików
  • Odpowiedz
@kryniow @Guardis Dokładnie czytam często komentarze pod jego filmami i są mega pozytywne, bawi mnie to, że na pytania dlaczego to robi, odpowiada "Po to, żebyś Ty też mógł zarabiać". Jaki racjonalnie myślący przedsiębiorca robiłby sobie konkurencje na rynku dla paru dodatkowych tysięcy z kursów, narażał swój własny biznes (o ile taki istnieje).
  • Odpowiedz
Jaki racjonalnie myślący przedsiębiorca robiłby sobie konkurencje na rynku dla paru dodatkowych tysięcy z kursów, narażał swój własny biznes (o ile taki istnieje).


@Loro2k: Szkopuł w tym, że nie istnieje żaden jego wielki biznes "ekomers". Wszystko to o czym wspomina, że niby miał jakiś serwis typu pyszne.pl i inne to jedna wielka ściema. Kiedyś robił kursy z uwodzenia kobiet i napisał jakieś 2 gównoksiążki. Teraz też próbuje sprzedawać swoją książke "rusz
  • Odpowiedz
@Loro2k: @nie_programista_20k: No i różnica między sukces.pl a Akademią jest taka, że pan z kanału sukcespl usuwa negatywne opinie, a ten drugi często się do nich odnosi na filmie, a przynajmniej nie widziałem by je usuwał. Też lubię Kubę oglądać, właśnie na tym się ostatnio złapałem, że 100 odcinków, a traktuję to bardziej jako serial o życiu niż jakaś wyjątkowa pomoc w ruszeniu z czymś, bo jednak trzeba mieć trochę
  • Odpowiedz