Wpis z mikrobloga

Gw2 totalnie mi się podoba ale musze zrezygnować ze względu na questy, wszystko fajnie, system walki super, oprawa audiowizualna super ale te questy są przerażające (przynieś, zanieś, pozamiataj)
#gw2 #guildwars2 #gry
  • 10
  • Odpowiedz
@Fafik101: GW2 ma jedne z najlepiej rozwiązanych questów w mmo. Swego czasu to była wręcz mała rewolucja. Oczywiście wiadomo że standardowo fabularnie itd. to są gówna, nic na miarę głębi fabularnej Wiedźmina itp. Ale nie musisz łazić za npcami. Po prostu wchodzisz w obszar questa, robisz swoje i samo zalicza. Eventy podobnie, możesz się dołączyć do jakiejś walki z bossem w trakcie trwania bo wydarzenia dzieją się niezależnie od ciebie
  • Odpowiedz
  • 0
@drzuo właśnie chodzi o to że te questy są zwyczajnie nudne, w ciągu dnia chyba z 5 razy włączałem gw2 ale po 1 queście odechciewało się grać
  • Odpowiedz
@Fafik101 miałem podobnie, z tą różnicą że na samym początku grałem w ESO i GW2 równocześnie. Questy w ESO były niezwykle przyjemne, zawsze kryła się za nimi jakaś fajna historia i mimo że jak każdy MMORPG polegało to na "idź i przynieś" albo "idź i zabij" to człowiek robił te zadania z przyjemnością, dodatkowo gra była całkowicie zdubbingowana, każda postać miała podłożony swój głos, prowadzilo się z nimi dialogi, mozna było podpytać,
  • Odpowiedz
@Fafik101: typowe fajne questy zaczynają się od living seasonow i w dodatkach. Mowa o main questach. Wiadomo że "serduszka" to odpowiednik "przynies 10 jaj" z innych MMO
  • Odpowiedz
@Fafik101: PS. Jeżeli chodzi Ci o Serca to nikt normalny ich nie robi. Są jedynie potrzebne do Gifta na Legendarkę 1 Generacji i tyle.

Po twoich postach wnioskuje że, twoim problem jest chyba to że chcesz grać w GW2 tak jak w WoW'a a to dwie inne gry. Jeżeli jeszcze nie znalazłeś niczego co chcesz w tej grze robić to raczej już nie znajdziesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Fafik101: serio questy są nudne? Podlej roślinki, obroń uprawe poszedł szkodnikami, zamień się w świnie i szukaj trufli? Chyba nie zrobiłeś 100% świata skoro twierdzisz że są nudne. Mi zrobienie 100% na obu postaciach sprawiło frajdę.
  • Odpowiedz
@Fafik101: Jakie questy? Chodzi ci o te questy serduszkowe na mapie?
Fabularne sa na poziomie singli, nie ma tam czegos takiego jak "idz zabij X potworow i wroc" chyba ci sie gry pomylily, bo to w wowie jest 50 miliardow takich questow :P
  • Odpowiedz