Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś w prosty sposób wytłumaczyć jak przenieść numer z #orange abonament do #plush abo? Umowa w Orange kończy się 20 grudnia, więc kiedy mam rozpocząć przenoszenie? Czy przenosiny następują z dnia na dzień? Tzn dziś kończy mi się w Orange a od jutra już płacę abo w plush? Czy nie zapłacę jednego miesiąca za dwa abonamenty?
  • 7
@TurekD: Dalej będziesz mieć abonament w orange, jak go nie wypowiesz lub operator biorca go nie wypowie w twoim imieniu bo on wciąż biegnie. Jak wypowiesz umowe bez zachowania okresu 30dniowego to orange naliczy ci pełny abonament.
@TurekD: Witaj. Numer możesz przenieść 120 dni przed końcem umowy. Zachęcam Cię do skorzystania z ABO na czas określony za 25 zł, wtedy będziesz miał 3 miesiące gratis. Dodatkowo kupując dwa Plus ABO za 25 zł, masz taniej! Pamiętaj jednak, aby dwie umowy zostały zawarte na jeden PESEL/NIP. Wtedy na każdy z numerów otrzymasz rabat 4,99 zeta ;) Otrzymasz również numer tymczasowy, który jest nieodłącznym elementem przeniesienia, zamieni się on w