Wpis z mikrobloga

Na prośbę @PanDarcy chciałabym przedstawić wam jak wyglądała tak legendarna selekcja panów na #badoo czy innym
#tinder kiedy jeszcze miałam tam konto
Wygladalo to tak:najpierw wstepna selekcja po fotkach. Kto odpadał zapytacie. Pewnie same chady zostawały. Otóż nic bardziej mylnego. Odpadali zatem: Panowie w ortalionie, karki z fotkami z silowni (niezaleznie od bycia albo nie bycia chadem) ludzie starsi o wiecej niz 6 lat albo mlodsi o wiecej niz 5 ludzie łysy. Kolesie obok zdjecia fur statków czy innych drogich automobili z fotkami typu "udaje że mój". Ludzie w kiblu lub łazience, w ciemnych okularach ala cwaniak , ludzie generalnie pozujący na cwaniaka z fotkami gołej klaty z wakacji ,ludzie z fotkami lezac na łóżku. Ludzie z eksponowanymi golymi klatami. I ludzie nie dbający o podstawową higiene. Moze kryteria wydają sie błache ale tak odpadalo ok 65 proc panów. Następnie przyszedł czas na sprawdzanie czy mam jakies wspolne zainteresowania. Z miejsca skreślałam tez panów z zainteresowaniami typu: armani legia puma adidas dobra zabawa piwo wyborowa sex przyjemnosc i inne sugerujące wieksze lub mniejsze upośledzenie czy nastawienie tylko na przygodny sex słowa. Szukalam raczej ksiązek, wspólnych gier komputerów technologii, programowania biologii zwierzat gry o tron itp. Generalnie czegos ciekawego gdzie nawet zbieranie kapsli mogło się wyróżnić Jednoczesnie czytalam tez opis trzymając sie tego aby byl ciekawy ladnie napisany i niezbyt nahalny.I tak z ok 100 osób potrafiło zostać 7 mimo ze jesli chodzi o wyglad to wymagan specjalnych nie mialam ot normalny facet. Nie pisałam też do facetów 10 na 10 bo sama sie taka nie czuje. Tak wiec po tym wszystkim przychodził dopiero czas na ocene ktory z gosci gdzie zainteresowania byly zbliżone podobał mi sie bardziej. Mam nadzieje ze udalo mi sie choc po czesci przyblizyc wam jak moze to wygladac i czego unikać.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 64
@Snap-Dragon: Kiedy miałem te kilkanaście lat to z ciekawości zakładałem konta na badoo, tinderr, od tak poprostu, bez jakiegoś większego celu, po prostu zwykła ciekawość. Za czasów GG istniała jeszcze moja generacja i to ona skradła mi najwiecej czasu. Tindery i te inne badziewia pousuwałem bo uważałem że to strata czasu, miejsce nie dla mnie. Do dziś zresztą tak uważam. Może dlatego że nie szukam kobiet, na jedną noc czy tez
Dodam ze z miejsca odpadali panowie z opisem sugerującym bycie zawodowym bezrobotnym lub brak rąk do pracy tak wiec jesli ktos czuje sie urażony proponuje zabrac sie za pracę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Snap-Dragon: Tylko napisałaś to tak, że właściwie nie wiadomo o co ci chodzi. Większość zdjęć jakie widzę to właśnie nie są ludzie łysi tylko jakieś szczurki z lepszymi fryzurami niż feministki, powypinani w kiblach z różnymi skurczami najczęściej prawej ręki na ustach albo na oczach zainteresowani perfumami i ubraniami levisa czy supreme.
@Snap-Dragon: łatwo powiedzieć, jak macie makijaż na twarzy, a później i tak używa filtrów upiększających. My tak łatwo nie mamy i żeby zrobić sobie korzystną fotkę, to jednak trzeba się przejrzeć i zrobić ją pod odpowiednim kątem, w dobrym świetle. A przynajmniej nie będąc atrakcyjnym to trudne...
@r4nd0m: no a czego ja wymagam niby? Fajna fotka i fajny opis. Ego jest normalne bo nie pisalam nigdy do chadów. Taki bylby dobry zeby chwile popatrzec na fotke. Olać i szukać dalej normalnych ludzi. Poza tym wszyscy wiedzą ze teraz kazdy chad to #!$%@? z wykopu i jej eksperyment społeczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)