Wpis z mikrobloga

Rozczarowany tym, że po poprzednich kilku pierwszych randkach znajomości urywały się bardzo szybko, mimo tego, że pisało się zawsze fantastycznie nieraz zarywając nocki, zacząłem szukać w anglojęzycznym internecie odpowiedzi na pytanie co właściwie robię źle. W wielu filmach poruszano temat dotyku, czasem pocałunku, żeby ona poczuła, że to jest to i ona naprawdę mi się podoba, żeby nie zastawiała się czy robi coś źle, no dla mnie zupełna abstrakcja XD jak nawet przez 19 lat życia za rękę nie trzymałem XD Naprawę na pierwszym spotkaniu trzeba iść już tak daleko? #rozowepaski co o tym myślicie? Wyczuwanie 'momentu' też idzie mi chyba dość słabo, skoro za każdym razem kończyło się to tak samo. Słaby trochę w to jestem XD zastanawiam się też czy po prostu nie są rozczarowane widząc osobę z 170 wzrostu wyobrażając sobie kogoś trochę innego

#podrywajzwykopem #zwiazki
  • 6
@czeczen_akrobata jest tylko jeden problem tak właściwie. Jeśli jesteś pewien że podobasz się dziewczynie to możesz ja nawet złapać za rękę idąc gdzieś. Przytulić gdy siedzicie. Będzie zadowolona i zostanie jej to w głowie. Gorzej jeśli się jej nie podobasz jeszcze jakoś mocno.