Wpis z mikrobloga

Pieprzony szczyt klimatyczny w #katowice, ludzie tak poparkowali, że nie ma nigdzie miejsca i wszyscy krążą byleby coś znaleźć. Musiałem wcisnąć się na styk między normalnie zaparkowany samochód A i samochód B, który zabierał mi jakieś ćwierć miejsca parkingowego, bo wymalowane linie to oczywiście tylko głupia sugestia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jak sobie wyjeżdżałem to jakiś dziadek jeszcze koniecznie chciał wskoczyć na moje miejsce zatrzymując się jakieś pół metra od dupy mojego samochodu, przez co bałem się, że wjadę mu w maskę przy cofaniu. No i koniec końców obtarłem gościowi z samochodu B nadkole. Kartka z numerem oczywiście zostawiona za wycieraczką, mam nadzieję, że cholerstwa nie zwieje

ehh, pijcie ze mno kompot, ten dzień będzie już tylko gorszy ()

#zalesie #prawkoznalezionewchipsach #debilzakolkiem
  • 8
@nama: problem w tym, że tam nigdzie nie ma miejsca (,) Zamknęli jedną całą ulicę, gdzie znajduje się parking na 100-200 samochodów i ludzie (a w tym ja) jeżdżą pół godziny po Katowicach, żeby gdzieś swój złomik zostawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nama: No, pod nosprem był ten wielki parking i trochę dalej masa parkingów prostopadłych do chodnika
Zabrzmi trochę żałośnie, ale nie mam na opłacanie parkingu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jechałem do pipu, żeby zgłosić fakt, że ostatnie pieniądze od firmy to ja widziałem w lipcu