Wpis z mikrobloga

Cześć,

Potrzebuję pomocy w wyborze sklepu z AGD (aby były dobre warunki cenowe i gwarancji), ewentualnie z wyborem sprzętu.

Polecono mi takie coś:
Piekarnik - Elektrolux EOB6651ANX Vision

Pralka - Elektrolux EW6F329SP PerfectCare + przedłużona gwarancja

Lodówka - Haier A3FE742CGBJ + przedłużona gwarancja

Okap - AKPO WK-9 Andros 60 Czarny

Płyta indukcyjna - Amica PI6544NSTK + przedłużona gwarancja

Zmywarka - Elektrolux ESL8356RO + przedłużona gwarancja

Może pod którymś tagiem siedzi ekspert:

#agd #gotujzwykopem #kuchnia #kiciochopyta #mieszkanie #remontujzwykopem

  • 23
@Gorrann odpuść sobie zmywarkę electrolux, mam zbliżony model i to jedyny sprzęt z którego jestem mega niezadowolony w kuchni. Niepraktyczny układ koszyków do naczyń, głośna praca, to satelitarne ramię wcale nie daje oczekiwanych efektów. Zmywarek szukalbym wśród marki Bosh. Z Electroluxa mam płytę indukcyjna i jest świetna.
@Gorrann płytę mam Electrolux EHL 6740FAZ. Nie do kupienia w markecie, nie wiem jak teraz, kupowałem 1,5 roku temu. Załatwiał mi to gość który robił mi kuchnię, bezpośrednio z hurtowni.
@Gorrann: ja wziałem niedawno SN636X03ME, brakuje jej jedynie programu na połowę załadunku. Ale jak szukasz czegoś z wyświetlaniem czasu na podłodze to nie pomogę. Teściowie mają elektroluxa zmywarkę i przeklinają, moją starą bosha' nie do zabudowy wzieła kobieta która też miała elektroluxa i po prostu wywala bo nie domywa. Może to słabe doświadczenie, ale w sklepach wszędzie polecali coś z tej rodziny bosh/siemens. Byle zwrócić uwagę czy ma metalowe dno, bo
@azer: Nie wymagam wyświetlacza na podłodze, szukam raczej by kupić wszystko w 1 sklepie (zwyczajnie szukam rabatu za to).

EDIT: Otwieranie drzwi jest podobno bardzo użyteczne. Nigdy nie miałem wcześniej zmywarki
@Gorrann: zależy od Twoich przyzwyczajań. Ja radze sobie z automatycznym otwieraniem drzwi tak, że programuje na noc tak aby zakończyło się mycie rano. Pytanie czy będziesz spał blisko zmywarki czy daleko. Bo spanie z pracującą zmywarką w tym samym pokoju (aneks) może być kłopotliwe. W innych sytuacjach otwieranie drzwi mi nie jest potrzebne.
A ja tam jestem bardzo zadowolony ze zmywarki Electrolux. Pracuje bezawaryjnie codziennie od 7 lat, cicha i wszystko domywa nawet na najtańszych detergentach. Programy od 20 minut do 3h.
@Gorrann: lodówka z czarnym szkłem fajnie wygląda w sklepie. W domu już nie. Też do takiej się przymierzałem i nawet sprzedawca z jakiegoś saturna, powiedział że sam ma taką i to był największy jego bład. Że nie idzie utrzymać w czystości. @adasteBatory: to już jest kwestia taka, że aby zapełnić full zmywarkę trzeba mieć więcej garnków. Przynajmniej ja mam z tym problem. Garneczek do mleka jeden i jak wyląduje w