Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych, co wysyłali zagraniczne paczki / listy z neoznaczkiem wygenerowanym przez envelo - Panie na poczcie (czytnik) miały problem z odczytaniem kodu kreskowego, czy bez problemu takie przesyłki zostały nadane?

Wszystko robię zgodnie z instrukcją, drukuję w najwyższej jakości - dzis dostałam #!$%@? od Pani na poczcie, że tylko moje zagraniczne przesyłki sprawiają problem, musi się męczyć z kierownikiem, nie mogą ich nadać i mam coś robić inaczej, niż robię. Skarga oczywiście zostanie złożona bo ta Pani terroryzuje tam wszystkich, ale problem muszę rozwiązać. W innej placówce również nie odczytuje kodu, ale jakoś te przesyłki Panie nadają (mam potem w systemie godzinę nadania dokładnie tą, o której byłam na poczcie). Zastanawiam się co jest nie tak - czy faktycznie coś źle robię, czy może ktoś ma podobny problem i to jednak wina systemu?

#kiciochpyta #pocztapolska #envelo
  • 8
@kicioch Wszystko śmiga tak jak powinno, grażynkę coś po prostu boli. Ostatnio miałam inbę na poczcie, że znaczki z envelo nie wchodzą i że trzeba dzwonić na infolinię bo grażyna nie wie, czy one są w ogóle ważne (chociaż ma to wpisane na znaczku). Dzwoni, facet z infolinii ją wyśmiał, kazał przysłać znaczki do sprawdzenia pocztą bo co on może przez telefon xD W innej placówce przyjęli wszystko bez problemu. Na sortowni
@kicioch Ogólnie to w kwestii envelo lepiej dla świętego spokoju chodzić do jakiegoś małego oddziału ze znajomą Grażynką, w większych placówkach z rotacją pracowników codziennie jest jakiś nowy problem, bo każdy ma własne nietykalne zasady postępowania z tym ustrojstwem
@kicioch: pytasz? Mi nawet parę razy panie w okienku mówiły, że mój znaczek jest zły.
oni mają na to procedurę, mają support który im pomoże. DZwoniłem i w envelo potwierdzili mi, że znaczki są ok. Mówili mi jak się z tym postępuje. Problemem są panie z okienka którym nie chce się ruszyć dupska i wyjaśnić albo się nauczyć.
@TeslaX: właśnie to się da obejść, bo jedna nawet instrukcje bierze i się uczy, ja z grzecznie czekam i ciesze sie ze sie chce nauczyc, a ta jedna pipa robi mi problemy. Dzięki za pomoc