Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy i Mirabelki!
Czy ktoś z Szanownych lub znajomych Szanownych ma coś do powiedzenia dobrego lub złego o biurze planetescape peel z Krakowa? Organizują takie bardziej customowe wyjazdy/urlopy. Opinie w necie raczej positiv ale wiadomo... wykop prawdę mówi.
Wołam #podroze i #krakow

EDIT: biuro planetescape peel
  • 5
@kilobit: Oferta niezła, ciekawa. Nie pomogę, bo nie korzystałem. Powiem tyle, że podobna trasę,

https://planetescape.pl/oferta/naturalne-skarby-andow/

tylko bez Santiago, ale za to z Cuzco i Machu Picchu, w 2016 wyszło mi 12tys, że wszystkim. Od pamiątek, po pieczone morskie świnki plus nieźle noclegi w prywatnych pokojach, ale poruszanie się tylko busami.

Jak ktoś nie czuje się na siłach sam, lub nie ma z kim, to taki trip z biurem i tak będzie
@bugg: dokładnie 17 nocy na miejscu. Lot jednak jest drogi. Tzn jak masz czas na 35h kombinowany wojaż, to pewnie znajdziesz W-wa - Lima za 2800, ale moim zdaniem szkoda wakacji. Ja leciałem AirEuropa z Madrytu za 2800, ale linia nędza kompletna.

No i wiesz - każdy chce zyc( ͡° ͜ʖ ͡°) Ktoś to organizuje, bierze odpowiedzialność, użera się z grupą, to kosztuje
@kilobit: Często jak jadę na wakacje, to przeglądam ofertę biur podróży tego typu, żeby znaleźć jakiś fajny pomysł na atrakcje w kraju do którego chce jechać. W tym wypadku ich oferta wygląda na prawdę świetnie. Szkoda tylko Macchu, bo już będąc w Peru to koniecznie!