Wpis z mikrobloga

@Namyslaw:
Zadzwoniła do szkoły, w której pracowała, zaczęła od "Dzwonię do pana w bardzo nietypowej sprawie", wuefista odpowiedział "Znam tę tematykę", bo przypomniał mu się ten program radiowy, a ona pomyślała, że zna jej kanał na YT. ABC schizofrenii.
  • Odpowiedz
@boboli90210:

Ci co wiedzą, to powinni wiedzieć, o co chodzi...

Przecież to teksty obszczano.

Jeśli ona nie trolluje, to jest to chyba ostatni brakujący element ewolucji szkonej 17.
  • Odpowiedz
@Dandriel: @Demonx3: @dizel81: @infryd: @Namyslaw: @Radeg90: @Thailo:

W życiu, we wszystkim chodzi o dualizm. Drzewo poznania dobra i zła to jest dualizm. Biblijna Ewa w którymś momencie odkryła dualizm. Z jednej strony jesteśmy bogami, ale jeśli wszyscy jesteśmy bogami, to znaczy, że jesteśmy na równi. Bo ten, który sam z siebie robi boga i wywyższa się nad innych, to to jest złe.

https://youtu.be/eZ_e_uhJeOg?t=1513
Kobita ma
  • Odpowiedz
@ACE41:
Ja też nie rozpoznałem, myślałem, że to ten "poważny Pan Tomasz". :-) Ona nie jest taka głupia i bierze pod uwagę, że każda rozmowa teraz to może być wkręt. Ona czasami nawet zauważa, że ktoś robi sobie jaja. Np. w rozmowie z "fryzjerem" wspomniała o programie Janusza Weissa, co wskazuje, że myślała o wkrętach telefonicznych. Myślę, że ona wchodzi w te rozmowy, bo dla niej najważniejsze jest przekazywanie swoich racji,
  • Odpowiedz
@boboli90210: jednak do kwestii Mecenasa wciąż podchodzi bardzo poważnie, a autor miał okrutną beke i chiał zamknąć usta temu Tomaszowi co sprzedaje informacje.
  • Odpowiedz
@ACE41:
Ten fryzjer bardzo genialny, marnuje się w tym zawodzie. Mógłby spokojnie zostać szpiegiem albo commando ze względu na swój skill kamuflażu. Nigdy nie wiadomo, kiedy uderzy.
  • Odpowiedz