Wpis z mikrobloga

Byłem w sobotę w maku, bo naszła mnie ochota sprawdzić tę słynną kanapkę drwala, patrzę kolejka do zamówień #!$%@?, więc podchodzę do tego ekranu dotykowego, zamawiam na wynos dla siebie i żony, płacę i czekam. W kolejce sami młodzi w wieku 25 minus. Jeden koleś się zreflektował i też tak zamówił, reszta stoi jak te cielaki. Mniejsza. Tak czy siak musiałem poczekać, więc szukam wolnego krzesła, patrzę na parkę około 20 lat. On trzyma ją za rękę, patrzy na jej twarz - nie w oczy, ona beznamiętnie przesuwa palcem po telefonie, przechodząc zerknąłem na ekran, scrollowała instagrama z jakimiś dupami, zapewne blogerki modowe, bo pozy typowe i #!$%@? tagów. Smutny był to obrazek z wnętrza tegoż maka. A kanapka zajebista, aż mi cholesterol skoczył XD

#wykopplus30club #tadzisiejszamlodziez #zgred #oswiadczenie #pila #mcdonalds #jedzenie
  • 14
@pogop: Mnie najbardziej przerażają te klony. Każda dupeczka tak samo ubrana, te same logo na ciuszkach, te same tatuaże, każda ten sam makijaż, te same buty, spodnie, telefonik w tylnej kieszeni... A potem taka lampucera tinderówka mówi, że moda to sposób na wyróżnienie się z tłumu i pokazanie swojego prawdziwego JA XD
Pobierz niedlapsa - @pogop: Mnie najbardziej przerażają te klony. Każda dupeczka tak samo ubr...
źródło: comment_xVllvtHxH5RkRvLU2OsJnZYUZFTMu0Y3.jpg