Wpis z mikrobloga

Na black friday zamówiłem sobie hulajnogę elektryczna, ale dochodzą mnie sprzeczne informacje na temat używania ich w #holandia
Próbuje się dowiedzieć na #reddit o tym, ale coś moje posty są niewidoczne i nie dostaje żadnych odpowiedzi. Mogły mi ktoś odpowiedzieć czy w nl mogę używać tego by dojeżdżać do pracy? https://www.electronic-star.nl/Tuin-Camping/Camping-Trekking/Elektrische-Scooter/Tank-Type-100TTX-elektrische-scooter-1000W-36V-32km-u-20-km.html
Ew. Czy ktoś kto umie w #reddit mógłby tam zadać to pytanie na holenderskim subredicie?
Pobierz
źródło: comment_GT7FeodFs9fwZGY17L1gbGVUAQWbWeH8.jpg
  • 7
Zalicza się do elektrycznych skuterów i nie przekracza maks. Predkosci wiec mozesz spokojnie poruszac sie na drodze rowerowej.
@Tymariel: potrzebujesz ubezpieczenie i tabliczkę w Holandii na to, jeżeli w ogóle ktoś dopuścił to do ruchu... Dlaczego nie kupiłeś sobie po prostu roweru elektrycznego? ( ) Poza tym nawet na stronie, do której podałeś link jest napisane, że to jest "e-scooter" i trzeba mieć minimum 16 lat, żeby móc na tym w Holandii jeździć.

Bez tablic i ubezpieczenia można jeździć tylko e-rowerem, który ma skręconą
@Tymariel bedziesz musial isc do RDW to zarejestrowac. Ja mialem hulajnoge elektryczna ( nie mozna na niej siedziec) i mialem lipe od strazy miejskiej, ale skonczylo sie upomnieniem