Wpis z mikrobloga

#fifa19 #fut #easpotrscynygejm #fut #fifa19 #fifa #fifapoints #gry #mikroplatnosci #zacosiepytam#gry #ekonomia#gry #hobby No dobrze przyjmijmy że mam pecha i nie trafiłem żadnej wartościowej katry przez pecha bądź nie wystarczająco nasł#!$%@? pracy wentylatora i nie zwracam uwagi na migrację capli siwej. Pytanie jest następujące . Czym jest ten produkt ? Czy można mieć jakiekolwiek roszczenia co do "losowań"? #!$%@? możemy jasno przeliczyć wartości kart na pieniądze więc wydaje mi się że gdzieś da się to ugryźć . Zadałem pytanie bo nie jest to dla mnie jasne . Konkretna cena za lewego 100k cena paczki 50k ,fifa points 500 tj u mnie 5.99£ gdzie nowa gra to koszt 30£
źródło: comment_a68xZ1coKg2ndWMK546XeTEGVLQFzFqo.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@seanch: w tych procentach to brakuje jeszcze jasnej informacji, że dotyczy to ogółu wszystkich paczek otwieranych w grze przez wszystkich graczy, a nie jednego konta. Gdyby dotyczyło to jednego konta to w tej chwili każdy miałby mniej więcej podobne trafy. A wszyscy doskonale wiedzą, że tak nie jest. Czyli wszystko sprowadza się do otwarcia paczki w odpowiednim momencie, czyli krotko mówiąc szczęścia...
@Majsterzyna reklamowane jest jako świetna okazja , są nawet informacje że tylko karty do wzmocnienia twojego składu ,ja przez to rozumie że wylosuje lepsze niż aktulalnie posiadam
4,2% na 87+ czyli na 90 pewnie z 0.9% ,no ale jako że jest napisane że tylko karty do wzmocnienia twojego składu posiadając skład ovrl 87 oczekuję adekwatnych kolesi . Czyż nie zostałem wprowadzony w błąd ? Może to być podstawą reklamacji? #fut #fifa
@seanch Tak, całą kasę za mecz wydaje się na kondycję. Bawienie się w handel też jest bez sensu, bo nie po to się kupuje kopankę, żeby spędzać godziny na kupowaniu kart, którymi nie ma zamiaru się grać.
@denat09 No dobrze ,w sumie nic nowego się nie dowiedziałem bo wykres raczej prosty . Napewno bzdura że każde otwarcie jest osobnym otwarciem . Trafilem set z Villa drugi raz ale półki co to zostanie tylko #!$%@? bo nie mam fot . Zaczne dokumentację :D Poza tym regio anglie ,klub mu i niby ma dawać więcej z mojego regio i klubu . Teraz gram Niemcami i mam wysyp Szwabów ,co nie jest