Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co ona odpierdziela? Najpierw przesunęła spotkanie o tydzień, potem niby o jeden dzień, ale. Nie odzywała się przez trzy, dzisiaj chciała się spotkać, że niby tak "przypadkiem" mniejszy stres, ale jak dojechałem to "zapomniała" poinformować mnie, że "zmieniła plany". Ok, też mam pewne obawy: nie mój typ urody plus nie mam pociągu do kobiet, więc może mi się nie spodobać, ale bez jaj.
#logikarozowychpaskow #anonimowemikrowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 13
@LoveLight: są inne potrzeby oprócz seksu, a seks często służy zaspokojeniu czy oszukaniu tych potrzeb.
W Israelu rabini żenią gejów z lesbijkami by tworzyli rodzinę.
OP jest może aseksualny, ale jakiśtam sprzęt ma na pewno, jak laska ogarnięta to będzie umiała go użyć.
Zresztą pociąg seksualny to nie wszystko. Za to samotność to nic.
Aż mi się go szkoda zrobiło, napiłbym się z nim piwa, przytulił, dobrał do czekoladowej dziurki miłości
@raczej_schizotypal: Nie rozumiem, co chciałeś przekazać. Myślisz, że na siłę dobrany gej i lesbijka stworzą rodzinę? Wolałabym uciekać za granicę choćby w klapkach niż na siłę kopulować z kimkolwiek, czy nawet żyć pod jednym dachem. Aseksualizm z kolei polega na tym, że się nie odczuwa pociągu, ani potrzeby jakichkolwiek praktyk seksualnych, a wręcz przeciwnie. Dlatego po co miałaby jakaś laska zajmować się jego sprzętem? Samotność to poważny problem, więc nie wiem,
@LoveLight: to decyzja geja i lesbijki że chcą tworzyć normalną żydowską rodzinę. A mi chodziło to, że kobieta ma sama się zaspokoić, a on na przykład czerpać z faktu zaspokojenia jej potrzeb. "jego typ urody" może nawet oznaczać "kobieta jaką chciałbym być" jak ma zrytą bańkę. Serio uważasz, że kot czy bezdomny żul z warki jest bardziej wartościowy od kobiety?
Bo dla opa po prostu seks jest czymś, do czego namówili
@LoveLight: wiesz, heteroseksualiści raczej nie zrozumieją go, bo nie mogą żyć w oderwaniu od popędu. Faceci atrakcyjne kobiety traktują lepiej, kobiety nieatrakcyjnych mężczyzn gorzej i nawet często nie zdają sobie z tego sprawy.
@raczej_schizotypal: Chyba kontynuowanie tej dyskusji nie ma sensu, bo mam wrażenie, że rozmawiasz ze mną nie na temat. Zrobiłeś OPowi taką psychoanalizę, jakbyś sam był OPem.

A ja tylko pytałam po co mu kobieta, skoro nie czuje pociągu do kobiet, ale jednocześnie ma jakiś "typ urody" dla tychże. Osobiście nie potrzebuję, żeby mój kolega/przyjaciel czy analogicznie koleżanka/przyjaciółka miała jakiś szczególny "typ urody", jest mi to całkowicie obojętne.

Serio uważasz, że kot
@LoveLight: jak jesteś jakieś LGBT to rzeczywiście możesz tego nie być w stanie pojąć, bez urazy. Człowiek to coś więcej niż to gdzie co wkłada. Ale tego Twoja agenda polityczna nie głosi ( )