Wpis z mikrobloga

Hej, zna sie ktos moze na piecach ? Mam piec termet ecocondens crystal. Chcialem uruchomic go zeby zaczac ogrzewac budynek, ale piec nie chce zaczac pracy w trybie co. Piec normalnie podgrzewa wode uzytkowa, chociaz symbol takze sie nie wyswietla. W ogole aktualnie zaden symbol sie nie wyswietla, jest tylko temperatura. Probowalem wlaczyc i wylaczyc, nie pomoglo. Kiedy odpalam tryb KOMINIARZ, to piec zaczyna palic i wraz z 't100' pojawiaja sie symbole piracy pompy czy obecnosci plomienia, no ale chcialbym go normalnie odpalic. Specjalisci do ktorych mam numery niestety nie odbieraja, no ale jest weekend, a ja jutro rano wyjezdzam i chcialem ogrzac chalupe. A no i rok temu dzialal, po sezonie pracowal w trybie lato. #piec #termet #piece #ogrzewanie #ogrzewaniegazowe
tanderowsky - Hej, zna sie ktos moze na piecach ? Mam piec termet ecocondens crystal....

źródło: comment_T4j4uMZ4uOSnr89pfCfyWK0os6CztpfD.jpg

Pobierz
  • 14
@tanderowsky: próbowałeś plus po lewej albo ten przycisk ze słoneczkiem?


tak, probowalem, moge zmieniac temperature ale piec i tak nie zaczyna grzac, moge tez przechodzic w tryb lato i swieci mi sie wtedy symbol sloneczka
@tanderowsky: podnieś sterownik do góry i pociągnij do siebie. zejdzie wtedy z zaczepów.
Jak zobaczysz przewód to odkręć go od sterownika z skręć go ze sobą. jak kocioł ruszy to winny jest sterownik. tam jest niskie napięcie więc się nie bój.
Jak sterownik zdejmiesz i nie będzie przewodów to masz wersję bezprzewodową i możliwe że odbiornik zgubił sygnał.