Wpis z mikrobloga

Szukam perfum z dużą projekcją i trwałym zapachem (cały dzień) dla 20-letniego studenta. Chciałbym żeby zapach był dość męski ale również nie szukam ostrych pieprzowych zapachów.

#perfumy
  • 18
  • Odpowiedz
@gansevudei: testowałem dużo perfum z ysl, psikałem sie w drogeri i chodziłem sobie cały dzień ale żaden nie robił szału, mają perfumy takie dość podobne do siebie oraz dość takie delikatne
  • Odpowiedz
@bi4ly_: Rasasi Hawas - srednio mi się podobał, ale otoczeniu bardzo. Projektuje przez kilka godzin, aż za mocno. Dosyć bezpieczny blind buy. Jean Paul ultra male - mocna projekcja, lubiany przez otoczenie. Bardziej okazjonalny, klubowy zapach ale na upartego można daily.
  • Odpowiedz
@bi4ly_: Ja mam. Kupiłem w ciemno po poleceniach w necie. Na pewno długo się trzymają. Mnie zapach w miarę się podoba, daje jakieś 7/10. Na początku jest ładny, później robi się dla mnie trochę zbyt "mydlany". Ogólnie jak za tą cenę jestem zadowolony. Choć mojej dziewczynie nie pasuje :)
  • Odpowiedz
@bi4ly_ na zime jak znalazł, moim zdaniem. Cukierkowy nie jest, raczej taki pudrowy/mydlany. Nie testowałem na uczelni jeszcze, ale myślę, że jak sie psiknie 2-3 razy to będzie akurat. Większa ilość może trochę zemdlic ^^
  • Odpowiedz
@bi4ly_: Jest słodki, to na pewno. Z cukierkami mi się nie kojarzy :D Według netu na zimę idealny, ja się na tym totalnie nie znam, do tej pory po prostu wąchałem coś w sephorze, jak mi pasowało to zamawiałem z neta. Używałem np. Invictusa i kilku innych perfum, które w necie mają opinie #!$%@?, więc nie jestem chyba dobrym recenzentem :D
  • Odpowiedz