Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Lvl 21, ona Lvl 20. Znamy się z dzieciństwa, jednak jakieś 7 lat temu kontakt się urwał. W te wakacje zacząłem wychodzić z #przegryw zapisałem się na siłkę, schudlem 10kg, zmieniłem fryzjera, styl ubierania, imprezuje co weekend, chodze na eventy, poznaje nowych ludzi. Odezwałem się do niej ostatnio. Na początku była nie chętna. Przekonałem ja. To bylo spotkanie u wspólnych znajomych. Rozmawiało nam się świetnie, wspominaliśmy nasze dzieciństwo, zartowalismy, ogółem cały czas uśmiechnięci. Gdy chciałem ją wziąć na kolejne spotkania ze znajomymi odmawiała, ja przekonywałem. Zgadzała się ostatecznie, jednak osotnio odmówiła. Nic nie odpisałem. Na drugi dzień sama chciała zorganizować spotkanie, tak jakby nie chciała pogorszyć relacji. Była zawstydzona mną, starałem się rozluźnić atmosferę, żartowałem itp. Zaczęła się uśmiechać i droczyc. Na spotkaniach wcześniejszych świetnie się dogadywalismy, oboje żałujemy zerwania kontaktów, bawiła się włosami, częsty kontakt wzrokowy. Znajomy mówił, że widać że nas do siebie ciągnie. Raz dostalem od niej snapa w nocy, z jakimś kolesiem, prawdopodobnie chodziło by wzbudzić we mnie zazdrość. Jednak relacja się nie zmieniła. Miesiąc później dowiedziałem się w sumie od niej ze ma chłopaka, ale widać że to nie jest zaawansowany związek. Co mam robić? Dalej próbować się spotykać, zaprosić ja gdzieś? Nie wiem co o tym myśleć. Nasze relacje przez ostatnie miesiące bardzo się zbliżyły. Gdy odpuszczę, pewnie będę żałował. Gdy spróbuję zrobić kolejny krok, boje sie że się nie uda, przez jej chłopaka i stracimy kontakt. Może zerwać kontakt i poczekać? Może zacząć traktować ja jak koleżankę? Ale wtedy będę cierpiał. Wysyła mi znaki, że się jej podobam, ale jednocześnie nie chce przekraczać pewnej granicy. Bardzo mi na niej zależy. Takie zauroczenie czuję dopiero drugi raz w życiu. Pierwszy raz od 9 lat.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś jej beta-satelitą. Obecnie jest ze swoją pierwszą opcją a swoim 2-iej, 3-iej i n-tej opcji wysyła oznaki zainteresowania żeby działały jak grawitacja i trzymały satelity wystarczająco blisko dla zasięgu ale wystarczająco daleko - to się nazywa friendzone kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będziesz żałować jak zostaniesz jej opcją b i nie skupisz się na swoim życiu. Chcesz być jej rezerwowym ?