Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki doradźcie przy wyborze nowego smartfona. Przez ostatnie 3 lata wiernie służył mi One Plus X ale powoli czas przesiąść się na coś nowego.
W co celuje:
- cena 1,5 - 1,7k ale jak mi coś bardzo wpadnie w oko to mogę odzalowac
- ekran - bliżej 6 cali niż rozmiaru małego tv (kobiece ręce here)
- bateria - 4000 mAh byłoby super
- 5-6GB RAM
- dobry, szybki procesor
- Android jak najmniej zasmiecony
- przyzwoity aparat
- mini jack choc z tego co czytam to z tym coraz słabiej i czas sie chyba pogodzić z jego odejściem ()

Miałam już w rękach Pocophone ale wydaje mi się ciut za duży, nie wiem jakoś mnie nie porwał.
Myślę nad pozostaniem wierna OnePlus (choc teraz już nie maja takiego dobrego stosunku jakości do ceny jak kiedyś) - 5/5T albo 6 ale to już sporo kasy.
Ponadto myślę o Huawei Mate Pro 10 - widziałam w jednym sklepie że jest za 1999zl teraz.
Co myślicie, co radzicie?
#smarftony #android #logikarozowychpaskow
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@Celegans OnePlus 6t będzie za drogi, ale już OP 6 spokojnie znajdziesz w tych granicach i będzie to zdecydowanie najlepszy wybór.
O ich dystrybucji androida spokojnie można powiedzieć ile Cię cenić trzeba ten tylko się dowie, kto Cię straci.
  • Odpowiedz
@Neater a jaka jest różnica między 6 a 6t? Od razu mówię że NFC nie jest mi raczej potrzebne.
Patrzę teraz i nie widzę go poniżej 2k...
A co myślisz o tym Huawei? Widzę że baterie ma większą niż Oneplus
  • Odpowiedz
@Neater jak kliknelam w ten link to pokazuje mi 1775zl, także zabawnie

Kurcze tylko jak się zdecyduje to znowu trzeba czekać 2-3 tyg

No nic będę myśleć, dzięki za poradę :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Celegans Sprawdź wersje kolorystyczne, może to ma wpływ na cenę. Jak się będziesz zastanawiała przez parę następnych dni to wracaj na tę stronę, a nóż zmieni się na tańszy tak jak u mnie (wcale bym nie wykluczał, że przydzieli Ci jakąś przecenę na zachętę).
  • Odpowiedz