Wpis z mikrobloga

@unstyle: pewnie ich scrashowalo bo za duzo ludzi wlazlo XD ja na szczescie juz zamowilem i kod juz dostalem ale jest napisane ze do zrealizowania od dnia 8 grudnia juz nawet wiem co sobie przytne XD a najlepsze ze jeszcze ue doplaci do tego mi XD
  • Odpowiedz
@unstyle: beka ze bylem 15 minut od zamowienia tego pod choinke https://www.oleole.pl/komputery-stacjonarne-pc/msi-trident-3-arctic-vr7rd-060eu-intel-core-i5-7400-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1070-w10.bhtml?from=rtb_house&utm_source=rtbhouse&utm_medium=List_Grudz_2018&utm_campaign=TYDZIEN-4_od_20-11_do_26-11_taniej_nie_kupisz_black_Friday ale mi sie sugestia tego day one na yt wyswietlila XD w ogole kolezka juz ma ten model nano i jest #!$%@? chcesz to ci foty wkleje bo zrobilem u niego
  • Odpowiedz
@unstyle: widziales to kiedys w akcji ? Stary to jest taka petarda ze przegiecie jak polaczenie wszystkiego co najlepsze w pc i konsoli i to w 4k i w ogole juz nie mowiac o innych walorach XD beka ze to sie do damskiej torebki miesci a jakby nie patrzec tridenty male nie sa, no ale wzialem nexusa pro i przytule caly ten stuffik z ich sklepu wiec luzik
  • Odpowiedz
@unstyle: mowie ci ze jeszcze niedawno dzialala przeciez sobie nie wymyslilem chcesz to ci foto tego nano wysle kolezka juz dostal tylko ze on standard edition kupil zreszta jak scam jak bez strony to jak oni scamowac beda XD ale nie do starego dzownili po zakupie itp. zreszta caly stuff mieli na stronie u mnie tez nie dziala ale walic to nie jestem ich webmajster przeciez
  • Odpowiedz