Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: Powinny kupować takie a nie inne telefony żeby przypadkiem jakiś palant z internetów nie nazwał ich ćwokiem? xDDDDDD
Poza tym rzeczy służą do tego żeby ich używać. Szacunek to trzeba mieć do innych ludzi, a nie do rzeczy, co widać nie wszyscy rozumieją ¯\_(ツ)_/¯
Dziwicie się jak można porozwalać telefon? Normalnie, sam dbałem o swój poprzedni, nosiłem w futerale, miałem szkło ochronne ale po pijaku pare upadków wystarczyło żeby uszkodzić to i owo. (Upadków telefonu, nie moich ( ͡ ͜ʖ ͡) )
@WuDwaKa: No właśnie kompletnie odwrotnie. Sama wypowiedź co do której się odnoszę - koleś nazywa ćwokami (tu jest szacunek do innych ludzi? - pytanie pomocnicze) ludzi którzy mają w jakiś sposób nieestetyczne rzeczy, bo on ma piękne i te rzeczy "szanuje".
@scroller Bo nie masz parszywych rak. U mnie w rechach sie potrafi rozsypac #!$%@? odlany szpadel. W sierpniu kolezanka poprosila zeby jej przestawic auto do.cienia. Przestawilem, zamknalem.drzwi lusterko #!$%@? odpadlo. Powiedzialem jej co sie stalo,to mi powiedziala ze sie 3 lata na wlosku trzymalo. Telefonow #!$%@? z 10 jak nie lepiej. Niektorzy poprlstu tak maja,ze jak sie ma cos #!$%@? raz na milion razy,to sie #!$%@? jak tylko tego dotkna i ja
może trzeba po prostu używać telefonu,

a nie obnosić się z nim jak z relikwią xD


@qkamil: Wierz mi, używam mojego telefonu bardzo intensywnie, bo służy mi do pracy. W ciągu dnia 3/4 czasu spędza w mojej dłoni.