Wpis z mikrobloga

@scroller: Kiedyś o tym myślałem, ale nie jest to jakoś strasznie regularne. Ręce mi się też trzęsą bez powodu, ale jak chwycę za lutownicę czy jakiekolwiek roboty precyzyjne to nagle przestają (nie jest to delirka :D). Taki urok :)
  • Odpowiedz
@volver021: co wy robicie z tymi telefonami? ja mam szybkę i etui i czasami to się zastanawiam po co, bo mam telefon chyba już 3 rok, a spadł mi maksymalnie 2 razy i to wcale nie tak groźnie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dobrzecisiewydaje: Ty napisałaś, że oddajesz siostrze wiec założyłem, że za darmo. Jeśli by tak było, to by tłumaczyło, dlaczego Ty dbasz, a ona nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@scroller: wystarczy mieć prace w ekstremalnych warunkach ćwoku , np. pracowac na budowie , magazynie i innych halach produkcyjnych ,albo zwyczajnie mieć #!$%@? na wygląd wizualny telefonu/smartfona
  • Odpowiedz
@scroller: Ja mam jeden telefon 10 lat i on też wygląda bardzo dobrze, tylko parę małych rysek na ekranie i lekko narożniki poprzecierane.
Znajomi, którzy mieli wtedy podobne/takie same telefony, po paru miesiącach mieli je pozdzierane, gniazda ładowania mocno usyfione, poobijane narożniki...

Inna sprawa, że jak jeżdżę zbiorkomem to widzę, że większość ludzi ma porozbijane ekrany od smartfonów, nawet jeśli to są drogie modele.
  • Odpowiedz
@scroller: tez tak myslalem dopuki swojego soniaczka nie rozwalilem bo przez przypadek mi wypadl i teraz mam rozwalony ekran ale dalej sprawny (mam go juz 4 rok sony e4 g)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Miałem Nexusa 6P, #!$%@? potrafił wypadać z ręki kilka razy dziennie. Poobijane boki, #!$%@? ekran. Teraz S8 z casem Spigena, #!$%@? mi raz spadł z 2 metrów i nic się nie stało xD
  • Odpowiedz
Jezu ja tak nie rozumiem tych zaokrąglonych boków ekranów w Samsungach, na zdrowy rozum jedynym plusem takiego rozwiązania jest wygląd. Przy tym rodzaju ekranu koszty produkcji podzespołów rosną, co za tym idzie koszt całego urządzenia, tego typu wyprofilowany ekran bardzo zwiększa szanse że telefon walnie ekranem a nie ramką czy rogiem o ziemię. No same minusy
  • Odpowiedz