Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem.
Wpłaciłem sobie 100 zł do bukmachera czas to pomnożyć.
Mam zamiar podawać tu kuponiki z analizami. Zobaczymy jak to wyjdzie ;)
Z fartem zipy!
STAN KONTA 100ZŁ

Kupon I (24.11.2018)
Tottenham - Chelsea Ilość żółtych kartek typ: Powyżej 3,5 1.50

Derby Londynu. I tyle powinno wystarczyć ,ale trochę się rozpiszę. Jak wiadomo derby zawsze mają swoje prawa. Naprzeciw siebie staną drużyny które jak na ten moment są w czołówce tabeli co nie jest żadną niespodzianką. Odpowiednio gospodarze 4 miejsce goście 3. Moją uwagę przykuł natomiast uwagę typ na żółte kartki. Na ostatnie 5 meczy tych drużyn 3 razy był over 3.5 kartek ale na pewno jeszcze ciekawszym argumentem jest to iż jak Tottenham by gospodarzem tych meczy zawsze padał over 3.5 kartek. Czyżby dziś powtórka? Moim zdaniem tak.

Caen - Monaco 2.40 Wynik meczu typ: 2
Oszalałeś co Ty robisz! Monaco grasz? Otóż to gram i jest nawet pewny że Monaco wygra. Chociaż jak wiadomo w zakładach bukmacherskich nie można być niczego pewnym. Już wyjaśniam dlaczego to gram.

Jak wszyscy zdajemy sobie sprawę akurat była przerwa na reprezentacje gdzie każdy trener miał więcej czasu dla swojej drużyny aby poćwiczyć wytłumaczyć swojej drużynie czego wymaga itd. Właśnie tego była trzeba trenerowi As Monaco. Tak tak trenerem As Monaco jest Thiery Henry. W czym jeszcze widzę szanse? Do zespołu powraca zawodnik który miał stanowić o sile Monaco mianowicie Golovin A. Dodatko w Caen z kontuzjami za różowo nie jest. Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z Bammou Y.(Kontuzja pachwiny) Aholou J.(Kontuzja stopy) oraz dodatkowo za kartki wypadają Adama Mbengue który grał w ostatni czterech meczach oraz Frederic Guilbert (obrońca) który na ostatnie wszystkie 10 meczy rozegrał 10 meczy uwaga po równo 90 minut! Mało argumentów? Na ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami aż 5 razy wygrywało As Monaco.

Stawka 10 . Ewentualna wygrana 31.68
Kupon II

Motherwell - Aberdeen 2.15 Wynik meczu typ: 2
No obok takiego kursu to ja nie przejdę obok. Nie ma opcji. Naprzeciwko sobie staną odpowiednio zespoły uplasowane odpowiednio na 9 pozycji (Gospodarze) oraz na 6 pozycji (Goście). Lecz najbardziej co przykuło uwagę dla mnie w tym spotkaniu to rosnąca forma gości którzy na ostatnie 5 spotkań wygrali 4 spotkania ( w

tym 4 pod rząd wygrane) wygrywają między innymi z Rangersami. I uwaga ostatni mecz jaki rozgrywała drużyna gospodarzy grała z kim? No właśnie z z Rangersami wynik na pewno nie do zazdroszczenia bo nasi gospodarze przegrali aż 7-1! Pooooogrom! Ciekawe jest na pewno też to że gospodarze wygrali u siebie na 6 spotkań u siebie tylko raz przegrywając 3 razy. Natomiast Aberdeen Dodatkowo nie wiadomo czy u gospodarzy zagrają tacy zawodnicy jak Donnelly L. Hoban T.
Dunne C.Tanner C.Taylor-Sinclair A którzy zmagają się z urazami.

Augsburg - Eint. Frankfurt 2.50 Wynik meczu typ: 2
Dziwny ten kurs no takie kursy to ja lubię. Goście ostatnio w świetnej formie. Ba mało powiedzienie na ostatnie 5 spotkań 4 zwycięstwa jeden remis? Dobrze co? :) Ostatni ich mecz to świetna ale powtarzam świetna gra z Schalke z którymi wygrali u siebie 3:0. Ciekawe czy śpiewali trójka do zera Frankfurt żegna frajera. :) Drużyna gospodarzy w tym sezonie gra bardzo nierówno na ostatnie 5 meczy odnieśli tylko jedno zwycięstwo co do optymizmu na pewno jest daleko. Natomiast nasi goście ostatnie 5 wyjazdów prezentują wyborną formę która prezentuje się tak:

08.11.18 EL Apollon Frankfurt 2 : 3
02.11.18 BUN Stuttgart Frankfurt 0 : 3

28.10.18 BUN Nurnberg Frankfurt 1 : 1
11.10.18 CF Hanau Frankfurt 0 : 13

07.10.18 BUN Hoffenheim Frankfurt 1 : 2

Stawka 10 zł Ewentualna wygrana 47.34
Ps; Gram w Totolotku/Totomixie

Chcesz być wołany? Napisz komentarz

#bukmacherka #mecz #pilkanozna #sport #biznes #odmilioneradozera
  • 9
Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać z Bammou Y.(Kontuzja pachwiny) Aholou J.(Kontuzja stopy


@jakub-kubaaa: tak się składa, że Aholou to piłkarz Monaco, kupiony w tym okienku za 14 baniek ze Strasburga