Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #prawo #wypadki
Witam, lipa bo w #czestochowa na parkingu #m1 mialem stłuczkę i to moja pierwsza taka sytuacja. Pod wpływem emocji spisałem oswiadczenie z typem jakims ale gdy sie uspokoiłem zacząłem sprawdzać jak tam wyglada to wszystko i co mikri myslicie? ja wymusiłem i spowodowałem stłuczkę czy ten typ? Ja zolty prowoalem wyjecgac w prawo a on czarny.
tsuyoki - #motoryzacja #prawo #wypadki 
Witam, lipa bo w #czestochowa na parkingu #m...

źródło: comment_3xRTV9dGgN22l2aZtp2YHEJvak9WZ5aG.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tsuyoki: to jest wina gościa a nie Twoja, znaków pionowych tam nie ma, na drodze też nie ma, a przy wjeździe reguła prawej ręki. Te zmiany są od nie dawna i wszyscy tam jeżdżą na pamięć. Generalnie jak ktoś chce sobie dorobić kasę, to polecam tam jechać swoim autem i się zaczaić.
  • Odpowiedz
@grzech1991: nie polecam tam, policja juz z automatu wypytuje i sprawdza czy ktos w kolko nie jeździł. Lepszy jest Kaufland, te same zasady a tam juz w ogole nikt nie wie o tym m, ze prawa strona ma pierszenstwo...
  • Odpowiedz
Te zmiany są od nie dawna i wszyscy tam jeżdżą na pamięć.


@grzech1991: tak prawdę mówiąc to żadnych zmian tam nie ma tylko podkreślenie wreszcie jak należy jeździć prawidłowo po latach bzdurnych "głównych dróg", które niektórzy próbowali tam sankcjonować jak prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OkoMoskwy: @grzech1991: @Singularity00: @dwa_koty_kastrowane: @musicisgood @gendzer

Swoją drogą p------y przepis w przypadku takiego parkingu jak tamten. Najbezpieczniej i najlogiczniej byłoby po prostu zrobić z tej 'głównej' drogi tą z pierwszeństwem.
Szczerze mówiąc nigdy nie jeździłem tam inaczej i nigdy nie miałem ani nie widziałem żadnego wymuszenia.

Bo teraz będzie tak jak pisze @Singularity00, że połowa będzie ustępować, a druga połowa
  • Odpowiedz
@Beeercik: z jednej strony muszę się zgodzić (bo ta reguła jest tam nienaturalna co świetnie pokazuje to, że musieli dać tablice + progi zwalniające by ludzie byli tego świadomi w ogóle), z drugiej ta zasada ma pomóc wyładować ruch z uliczek parkingu i w konsekwencji usprawnić parkowanie. Na co dzień tego nie widać ale przy wzmożonym ruchu może mieć to sens jakiś.
  • Odpowiedz
@gendzer: to policja zabrania w kółko jeździć :D? Kocham ten kraj.

@Beeercik: tak, masz rację, powinno być jak w auchan poczesna, na każdym skrzyżowaniu masz znak. No ale nie dali znaków, to reguła prawej ręki. Prawo jest prawem, a administracja po prostu nie myśli.
  • Odpowiedz